reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maju to robcie te badania i leczcie sie, to i tak trzeba zrobic i ja bym pomyslala o IUI a noz sie uda :)

alebur :D jutro bete powtarzam ,zobaczymy czy rosnie, poki co staram sie cieszyc i nakrecac pozytywnie :)
 
reklama
piękny suwaczek Błonka!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&będzie dobrze!!!! trzymam najmocniej jak możliwe kciukasy żebyś miała nuuuudne 9miesięcy!!!!
a no i nie napisalam takm jeszcze bo mam milion mysli w glowie ze przez 2miesiace poprawily nam sie wyniki męza o 20% w niektorych parametrach ,np przed witaminkami ruch a mielismy 2% a po 2miesiacach wellmana i cynku no i oczywiscie ograniczylismy alkochol do minimum i mielismy 3,7 :confused2: oszaleje bo nie mam pojecia co o tym myslec wszystkim:( w sumie to tutaj nam sie poprawilo o 90% praktycznie

maja wow o 20% duzo!!!! to robie tą IUI szybko UDA SIĘ!! łap $%$^#$%@#$%#@%$^#$%#
 
mówicie że wart iu sprobować??my tylko na ivf bysmy si ezdecydowali ze jednak nie ufam lekarza tutaj i jak cosik to w pl a za tym idzie urlop w pl i nie chce wlasnie leciec na iui np 2 razy i żeby si eokazalo ze jednak ivf .normalnei oszaleje :wściekła/y:
Błonka a wam sie teraz udalo naturalisk czy iui?? dzięki kochana za wsparcie a betka jutro bedzie piekna ja w glebi serducha modle sie zeby byly blizniaki ,a co niech tak Ci sie wynagrodzi to czekanie na dzidzie:))))&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a fluidki łapię nie zaszkodzi zrobić zapasik z nich:) który miejmy nadziej zapoczatkuje 3jaczkami :)
 
kochane beta zrobiona wyniki po 16 dopiero...
maja blizniakow chyba nie bedzie bo tylko 1 pecherzyk jest.. z 1 pecherzyka moga byc blizniaki? chyba niee...
maja ja bez IUI bralam clo ale naturalnie sie staralismy.. a w sumie nie staralismy bo tylko z raz moze bylo przytulanie z braku czasu :p i to tak na szybko ;p bo nam sie zachcialo ;p
alebur :) nie zapeszam ale licze na to :) oby :)
a to dla was %#$%^$%^&^#$%# łapcie :p
 
no to kochana teraz do 16 tupiemy nóżkami z niecierpliwością żeby tam był taki meeega przyrost tej betki :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& napewno bedzie wszystko dobrze !!! taki naszybkiego powiadasz??:pP hmm dziewczyny to teraz i my tak musimy sprobować :p
tez dostalam clo do tego cyklu co mielibysmy si ena IUI decydować i ... chyba go wykorzystamy początkiem roku ,co szkodzi sprobować:) ale is eciesze ze Ci sie udało !!! teraz łapiemy fluidki i my sie musimy pozarażać :)))
 
reklama
Do góry