reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
kochana moj suwaczek troszke oszukuje bo sie spoznia dopiero 3 dni... musze go przeprawic... ale ogolnie nie czuje sie inaczej wiec pewnie poprstu sie... "spoznia" :)
tak tak pracuje z dzieciaczkami :) takie kochane male brzdace 4 i 5 latki czasem 6 i 7latki :) organizujemy urodziny w tygodniu, codziennie prawie jest jakas impreza u nas, ale jak nie ma imprez tez jest wesolo, przychodzi troche ludzi z dziecmi :) bardzo mi sie podoba tam i mysle ze nawet jak bym miala za darmo tam pracowac to bym nie odeszla :D
 
reklama
Kochane wybaczcie ze sie obruszylam ale juz mi cisnienie skoczylo jak czytam wypowiedzi tej laski....


Wpadlam sie z Wami przywitac, powiedziec ze zyje ;p pracuje i wracam do domu pozno wieczorem a rano musze oporzadzic dom i meza... zrobis obiad i tyle mam z dnia :) przestalam myslec o tym wszystkim i chyba jest mi lzej na duszy..
bylam dzis na badaniu dna oka i wzielam sobie dzien wolny :)
aha spoznia mi sie okres ale boje sie zatestowac...

Oj oj i co... &&&&&&&&&&&&&&&&& No właśnie dużo się spóźnia?
A własnie własnie dawno Cię nie było (dawno jak na Ciebie):-)

Ok nie zdążyłam.
Trzy dni? A w Twoim przypadku to sie raczej nie zdarza o ile dobrze pamiętam.
 
kruszka, no zdazylo sie jak bralam duphaston ale on podobno wydluza cykl... a w tym cyklu bralam tylko clo.. owulka byla no i progesteronu w tym miesiacu nie bralam... powinna sie pojawic lada dzien bo mnie wszystko boli, z przerwami ale boli a ciazowych mdlosci ani siusiania nie mam ;p
 
Dziewczyny, czy to normalne,że po CLO jajniki bolą dopiero w czasie przewidywanej owulacji? jak myslałam,ze te bóle mogą wystąpic w trakcie brania Clo, a mnie bardzo boli teraz....zaczęło się w 12 dc i dziś jest 15 dc i nadal boli a testy owu nie wykazują owulacji.... jade na nospie.
 
Sama pisała, że lekarz jej zlecił 20 tabletek, a potem pisze "Poza tym kto napisał że lekarz przepisał mi tylko 20 tabl..."
Jakby sama się gubiła w tym, a nie ma argumentów żeby zaprzeczyć to napisze: skupcie się na sobie.
Dziewczyny, macie rację, szkoda słów. Inne jak są w ciąży to fluidki posyłają, a nie prowokują takie gadki.
Aga widzę ładną tempkę? Fajny ten wykresik, kiedy testujesz? Oczywiście kciuk zaciśnięty (bo drugi na klawiaturze) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ikasia &&&&&&&&&&&&&&& za staranka, aby jednak były i zaowocowały. A kiedy powtarzacie badanie nasienia? Może już nie będzie potrzebne? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

My badania powtarzamy w przyszla srode...ale w innym laboratorum, tak zbey sprawdzic...zobaczymy....Dzisiaj M ma wizytę jeszcze u urologa...ciekawe co powie...o 19.30 ma wizyte, wiec jak bedzie po to napiszze....Uwielbiam go, bo mimo choroby poszedł....
Mnie dzisiaj boli brzuch...test owu srednio pozytywny..w sensie dwie krechy są...ale chyba jeszcze nie identyczne...Dzisaij mamy przerwę w starankach ale jutro tez powalczymy...
 
Dziewczyny, czy to normalne,że po CLO jajniki bolą dopiero w czasie przewidywanej owulacji? jak myslałam,ze te bóle mogą wystąpic w trakcie brania Clo, a mnie bardzo boli teraz....zaczęło się w 12 dc i dziś jest 15 dc i nadal boli a testy owu nie wykazują owulacji.... jade na nospie.
ja w czasie owulki mam bol owulacyjby, to normalne po clo
 
My badania powtarzamy w przyszla srode...ale w innym laboratorum, tak zbey sprawdzic...zobaczymy....Dzisiaj M ma wizytę jeszcze u urologa...ciekawe co powie...o 19.30 ma wizyte, wiec jak bedzie po to napiszze....Uwielbiam go, bo mimo choroby poszedł....
Mnie dzisiaj boli brzuch...test owu srednio pozytywny..w sensie dwie krechy są...ale chyba jeszcze nie identyczne...Dzisaij mamy przerwę w starankach ale jutro tez powalczymy...


&&&&&&&&&&&& :) ikasiu za owulke piekną :)
 
reklama
uuuu to jeszcze 3 dni stresu...chyba ze wczesniej przyjdzie@!!!!! kurcze a byłby prezent w postaci 2 krech na tescie by mezowi na mikołaja nie trzeba było nic kupowac:-D:-D wieże blonka ze sie uda zobaczysz!!!!a kiedy bedziesz testowac???
ikasia i jak wizyta męża????
ania a co u ciebie???
a gdzie maja i myśa?????
 
Do góry