reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
markizeta dowidzenia miło było wiesz zamiast tak pisac powinnas napisac co u was i wogóle!!!a nie prowokowac tu po kolei kazda z nas!!!!
ania wiesz co pierwszy raz robiłam strumieniowy test...ale nie ma nic... i @ tez nie ma ale brzuch boli strasznie!!!zobaczymy co przyniesie czas;-)
 
reklama
Aga, oby ten czas przyniósł tylko upragnione dwie krechy &&&&&&&&&&&&&&
A wracając do markizety, to specjalnie pisałam, że inne jak są w ciąży to posyłają fluidki. A ona co? Widać nikomu nie życzy, jest tu tylko po to, żeby jej przyklaskiwać i innych obrażać. A sama widocznie pozjadała wszystkie rozumy, skoro nie da sobie nic powiedzieć. Ma więcej szczęścia niż jej lekarz rozumu. No chyba że przy poprzedniej ciąży jeszcze był lekarzem, a teraz chce wyciągać kasę za leczenie niepłodności, bo to co on doradza jest jak dla mnie bez sensu. I myślę że dla wszystkich na tym forum, poza markizetą.
 
wiesz co nie wiem sama....bo ja zawsze po odstawieniu dupka na 2 dzień dostawałam @ ale póki co jej nie ma...ale test dzis po południu ujemny...
Kochana&&&&&&&&&&&&&& . Zrob test rano bedzie bardziej wiarygodny...

Oj ale sie dzialo u Was:baffled: ja powiem tak, kazdy ma swojego lekarza i kazdy moze stosowac rozne techniki
Istotne aby byly efekty:tak:
Ja osobiscie nie spotkalam sie aby gin przepisywal "od tak" np dupka badz luteine. Jesli poziom progestreronu jest ok to po co go podawac? Z drugiej strony jesli bierzyemy juz progesteron to nie powinno sie go odstawiac poki nie masmy pewnosci ze ciazy nie ma. Nawet jasno na ulotce jest napisane ze moze wywolac krawienie. ale tak jak pisalam kazdy lekarz ma swoja praktyke i trzeba to uszanowac. mozemy sie z wieloma rzeczami nie zgadzac,ale tak jak pisalyscie to jest forum i trzeba to uszanowac:tak:

Blonka kochana testuj!!!! moze to odstresowanie sprawilo ze dzidzia jest:-) OBy&&
Aniu smutne to co napisalas:-(

Buziaki kochane:*
 
Suziiiiiiiiiiiiii :-D Dawno Cię nie było!
Jak się czujesz? Jak maleństwo?
Serce dzieki za troske :*
U nas wszystko ok, jesli mozna tak powiedziec...z dzidzia wszystko dobrze:tak: Od kardiologa dostalam skierowanie na IP do kliniki neurologii i zaburzsen metabolizmu:eek: nie wiem czy mam sie smiac czy plakac:laugh2:ale mysle ze chce porobic mi badania i dlatego tak wyszlo... w poniedzialek tam podjade to dowiem sie wiecej:tak:
 
Widzę, że powrócił temat "innego" dawkowania duphastonu. Okazało się, że biorąc go od początku cyklu jednak można zajść w ciążę. :tak:
 
Dwa dni mnie nie było a tu tyle się działo...:)
Ja wczoraj miałam monitoring...endo 7mm, w lewym 15mm (ale ginka powiedziała, że ten pęcherzyk jest jakiś dziwny), w prawym 13mm.
Dziś 11dc...zaczęliśmy przytulanka...zobaczymy...
Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru...
 
reklama
U nas Kochane juz po wizycie u urologa..zrobil tylko USG jader,powiedzial ze jest wszystko ok i dalej on juz nie ma co robic, bo on nie jest od tych spraw;/...we wtorek ide na wz=izytę do swojej ginki, bo wraca z urlopu, pokaze jej badanie i poprosze o skierowanie na badanie hormonów dla M...zobaczymy...
Możecie spojrzec na moj wykres...bo akis dziwny....wczoraj wyszedl mi pozytywny test owu...mam ciagle klucia w lewym jajniku...ale pechol juz w zeszly piatek mial 13,9mm...po tygodniu by dopiero pękal....martie się ze owu wogole u mnie nie bedzie...fakt ze temp byla troszke zaburzona, bo bylam przeziebiona....i nie wiem czemu na wykresie nie widac moich serduszek.....
 
Do góry