reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
cześć kochane kobietki, ja tak jak wcześniej pisałam jestem w szkocji, dostałam prace i póki co zawieszam staranka. Biore bromka na prolaktyne, poza tem nic więcej nie biore,czekam na @ a jej brak, dzisiaj już 46dc. Tak niestety mam jak nie biore lekow. Zaczekam jeszcze z tydzień i jak @ nie przyjdzie to wezme lutke. Czytam Was dziewczynki co dzień ale nie piszę nic bo wkurzona jestem na to wszystko i po co mam was źle nastrajać. Chyba PCO rozpanoszyło się u mnie, włoski na brodzie zaczynają mi wyrastać i obecnie staram sie swoimi domowymi sposobami uspokoić złą prace jajników. Przede wszystkim musze zrzucić pare kg, udobruchac prol a potem będe myśleć co dalej. Bardzo Wam kibicuje i co dzień mam nadzieje że którejś z Was się w końcu uda.Będę się cieszyć z Waszego szczęścia jak by to było moje, nie poddawajcie się ja też nie rezygnuje ale póki co musze odpuścić. Idę do pracy na popołudnie więc zycze miłego dnia i do następnego razu.
 
Kochana mysle ze 24dc to dobry juz czas na betkę...ja robiłam zawsze 25dc....ale testowac razem nie będziemy, bo Ty 4.11....a ja sobie obliczyłam ze kolo 7-8.11 bedę testowac,,,dzisiaj mam dopiero 10dc...ale juz jestem po owulce...byla wczoraj najprawdopodobniej..chociaz dzisiaj tez szyjka otwarta jeszcze....wiec na wszelki wypadeki jeszcze dzisiaj podziałamy....wiec ja bede testowac w sumie tez w 24 dc...ale to jzu bedzie 14 dni po owulce...wiec jeszcze 2 tygodnie niepewnosci...a bardzo potrzebuje tych dwoch kresek...bardzo...

Ikasia ja też powinnam 7.11 tylko, że 5.11 mamy imprezę i chciałam sie przed nią sprawdzić. Ale chyba sobie odpuszczę i zrobie po weekendzie,a na imprezce wypije karmi i porobię za taxę.
Tylko cos mnie te jajniki pokłówają i dół brzucha dalej pobolewa. Mam nadzieje, ze to wszystko na +
 
czesc dziewzynki= rzadko sie odzywam, bo wykanczaja mnie mdlosci i zapachy- nie moge nawet pracowac- nie podejrzewalam ze bede sie czula tak fatalnie.
za pare dni gin- musze go spytac czy to normalne...
nadal trzymam za was kciuki:) nie mogw doczekac sie pozytywych tescikow:)))
 
Oj den niestety mdłości w ciąży są normalne. Gorzej jeżeli są tzw. niepohamowane wymioty ciężarnych, gdzie zwraca się wszystko i nawet witamin nie przyswaja, bo to groźne dla matki i dziecka. Moja siostra tak miała, rzygała nawet po wypiciu wody :-(
 
reklama
a ja wogóle nie miałam mdłości....ale to kazda kobieta i kazda ciąża inna!!! dziewczyny tak mysle bo mam monitoring w tym cyklu kiedy do gina isc???bo przyjmuje albo gdy bede miec 11dc albo 14... myślałam o 14 bo tak zazwyczaj mam owulke nie wczesniej ale zeby znów nie przegapic... a 11 to chyba za wczesnie...
 
Do góry