reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
a ja wogóle nie miałam mdłości....ale to kazda kobieta i kazda ciąża inna!!! dziewczyny tak mysle bo mam monitoring w tym cyklu kiedy do gina isc???bo przyjmuje albo gdy bede miec 11dc albo 14... myślałam o 14 bo tak zazwyczaj mam owulke nie wczesniej ale zeby znów nie przegapic... a 11 to chyba za wczesnie...

Wiesz ja mialam monitoring w 10 d.c. i nic nie bylo jeszcze widać, wiec ginka wysłała mnie jeszcze na USG w 15 d.c. Uznała, że może się jeszcze cos pokazać. ja bym bym Ci radziła 14 dzień, zwłaszcza, że piszesz, iż wtedy masz owulke :-)
 
reklama
Witajcie po malej przerwie, nie jestem w temacie co sie u Was dzieje a tyle napisalyscie ze nie wiem czy nadrobie... ja jestem po malym dołku, ale juz mam termin laparoskopi na 8 stycznia i jakos mi chyba lepiej z ta myslą. dostalam jeszcze clo na te 2 cykle do laparo .. ginka mowi ze moze sie uda ale ja w to jakos juz nie wierze.... moze po elektrokauteryzacji cos sie ruszy.. moze sie ten moj hiperandrogenizm zmniejszy bo mysle ze to jest przyczyna... eh jakie to niesprawiedliwe :(((((
 
agusia ja nie testuje w ogole w tym cyklu bo nie mam po co... owu nawet nie mialam jeszcze ja dopiero mam dzis 7 dc... pojde do gina zobaczyc czy cos rosnie w piatek... dostane ovitrelle zeby nie bylo torbielki no i tak do @.. bez lutki ani dupka... chce poprostu albo dostac @ albo nie... mam dosc czekania na "świete nigdy" :((
 
Witam :)
Zbliża się @ wielkimi krokami... więc kolej na clo. Widzę, że temat clo jest aktualny, więc jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona, będę mogła się czegoś konkretnego dowiedzieć.
Muszę się cofnąć o kilka stron i poczytać co i jak :)
Pozdrawiam.
 
reklama
Dziewczyny mam problem. Dzisiaj 12 dc, a czuję się jak na @. Mam skurcze i śluz podbarwiony krwią, tak jak się u mnie zaczyna @. Co robić? Czytałam, że jak są takie nieprzewidziane krwawienia to nie można brać luteiny na wywołanie :no:
No i boję się, bo kumpela z pracy tam miała, że tydzień po @ dostała kolejną i się okazało, że to bardzo wczesne poronienie. Ale z drugiej strony to bez sensu, bo @ miałam zupełnie normalną, ani słabą, ani mocną, taką jaka jest po prawidłowym cyklu

Kochana, a jestes przed owu czy po...ja tez zdecydowanie zrobilabym test....
 
Do góry