reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ikasia kochana przecież dzisiaj wtorek:-)też bym chciała by była dziś środa, zawsze to juz bliżej weekendu.

U mnie również testy owulacyjne pozytywne, więc mocno się wczoraj przytulaliśmy. Tylko nie wiem czy popękały. Jutro mam mieć USG &&&&&&&&&&&&

Den, trzymamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& by wszystko było dobrze. A który to juz tydzień (czy nie 7 czasem?), masz jakąś wizytę w planach? MOże o tym pisałaś wcześniej :zawstydzona/y:, ale raczej bym zapamietała.

Błonka wszystkie będziemy walczyć do końca, zawsze nam zostaje jeszcze nadzieja....
 
reklama
lkasia mi tez spadła przed owu na 6 dni
wiec moze sie chlop załapie
z 36,6 na 36,3 a potem nagla 36, 6 znowu i potem wyzej
trzymam kciuki za wstrzelenie&&&&&&
kruszka 7 dzisiaj mija od jutra juz 8 leci a badanie za 2 tyg prawie. do tego czasu zadenerwuje sie na maksa
 
Den ale super! To na badaniu powinno już być serducho &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
Standardowo: nie denerwuj się na zapas.
Sama bym sie też trzęsła, czy wszytsko będzie dobrze. Ja nie miałąm tego szcześcia i serducha nie było niestety.....

Wczoraj zauważyłam, że jedną pierś mam większą. Wiem, że to noramlne, iz są niesymetryczne. Ale wczesniej tak nie było. Ja im sie szczególnie nie przyglądałam tylko tak rzuciłam okiem. Widoczne i to bardzo. Lewa jest większa, dziś mnie trochę pobolewa.Zrobiłam sobie od razu samobadanie, ale nic nie zauważyłam.
Sprawdzałam w skutkach ubocznych CLO, ale tam jest tylko ból piersi, nic o powiększeniu. A tak na marginesie to jesli to jest skutek uboczny, to mozliwe, że wystapił dopiero teraz, po 5 dniach od zakończenia brania?
 
Faktycznie dzisiaj wtorek a nie srodaP:p
Ja po wizycie u ginki...generalnie wszystko ok,,...pęcherzyk jeden ma 20mm a drugi 17mm...wiec są dwa...ale ten 20mm dominujacy...pytalam sie jej, czy mozemy jakos opoznic owu bo nie mam meza przy sobie...ale powiedziała, ze nie pęknie dzisiaj,m powinien wlasnie jutro....oj pecholki moje kochane...wytrzymajcie do jutra.....:zawstydzona/y: No i stwierdziła ze u mnie wszystko ok,...pęchole ładnie rosną...i się pytala czy mąż się zgodzi na badanie...a ja na to, ze mąż chce się przebadac...ze sam to zaproponował....az się ginka zdziwiła...bo to podobno niezwykle...no i dostal M skierowanie na badanko...ale to sie zapisze dopiero jutro jak wroci...tylko tak sie jeszcze zastanawiam...czy nie poczekac az będziemy znac owoce staran w tym cyklu...czy nie czekac i mimo wszystko juz teraz isc na badanie....:confused:
 
Ikasia super, że są pęcholki :-) To jutro będzie szaleństwo:tak:
Gratuluję Ci męża, że sam się zgodził na badania, bo jak pisałam wczesniej mój S zareagował standardowo :no:. Po czym przeprosił i powiedział, że oczywiście pójdzie. Też się zastanawialiśmy czy teraz czy później. Postanowilismy jednak poczekać i jesli będzie @ to on wtedy sie przebada. Oby jej nie było ..........
To mój pierwszy cykl z CLO mam nadzieję, że będzie owocny:-) inaczej w następnym podwajamy dawkę.
 
Dziewczyny, chyba najtańsze w Warszawie leki znalazłam w dwóch aptekach internetowych (zamawiasz przez internet, ale odbierasz osobiście i nie można płacić kartą):
1. miniapteka.pl
2. tanielekarstwa.pl (chyba dobre linki podałam, pierwsza apteka jest na ul. Domaniewskiej, druga na Madalińskiego). Mają dużo leków stymulacyjnych. Problem może pojawić się, gdy na recepcie dostaniecie kilka leków, z których jednego nie będzie w dane aptece, ale być może mogą domówić. Na każdej ze stron internetowych tych aptek jest wyszukiwarka - podają ceny leków i dostępność. Dla przykładu w aptece należącej do novum puregon do wstrzykiwania 3000 j. kosztuje 390 zł (ja potrzebowałam 4 takie opakowania), a w miniaptece około 260 zł (600 zł do przodu - lub do tyłu, w zależności gdzie kupisz :-)
 
sylha-to prawda w Czechach zaplacisz o wiele taniej.Ale zanim pojedziesz po leki niech lekarz poda ci cala liste lekow ktore prawdapodobnie bedziesz brala w czasie stymulacji,zeby nie trzeba bylo jechac jeszcze raz.To sa takie koszty,ze oplaca sie jechac,a przy okazji zwiedzic Czechy.Powodzenia...
 
reklama
Ech, ale tu spokój, gdzie Wy sie podziewacie, dziołchy????

U mnie 16 d.c. - czyczki sie wyrównały w końcu,a w dole brzucha boli jak na @, jeszcze tak nie miałam.....
Ale zwariowany cykl :tak:
 
Do góry