reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
16dc to za wcześnie jeszcze na @, może jajniki mocno pracują ;) a owulkę kiedy miałaś , czy masz mieć?


A ja dostałam pracę dziewczyny HURAAAA
 
reklama
Witajcie, mam pytanko- jak to jest dokładnie z tym testowaniem po Duphastonie...
Chodzi o to że ja od 4dc przez 10 dni brałam D.(w celu przygotowania błony do zagnieżdżenia) i lekarz kazał mi zrobić potem test owulacyjny..Tzn. coś wspomniał o tym ale ja jakoś z tego wszystkiego nie dopytałam dokładnie kiedy i dlaczego...

Czy coś wiecie?

Będę wdzięczna...
 
16dc to za wcześnie jeszcze na @, może jajniki mocno pracują ;) a owulkę kiedy miałaś , czy masz mieć?


A ja dostałam pracę dziewczyny HURAAAA

GRATULACJE...a pochwal się gdzie?:)
Ja wlasnie czekam na mojego M...bo wraca z Wawy i zaraz bedziemy robic dzidziusia...:) Mysle ze dzisiaj jest owu...bolaly mnie jajniki no i do tego szyjkę mam bardzo nisko i otwarta....pierwszy raz dzisiaj poczułam jak jest otwarta...wiec prosze trzymać kciuki z nas...i za armię mojego mężusia:):):):):
A i zapomniałam wspomniec ze w tym cyklu mi juz nie zapisywala dupka...bo podobno wszystko tam jzu dobrze wiec nie ma sensu sie faszerwoac zwlaszcza ze sie nie najlepiej po nim czułam:)
 
QUOTE=alebur;7712022]16dc to za wcześnie jeszcze na @, może jajniki mocno pracują ;) a owulkę kiedy miałaś , czy masz mieć?


A ja dostałam pracę dziewczyny HURAAAA[/QUOTE]

Serdeczne gratulacje! Super, że się udało :-)

Tak tak 16 d.c. to za wczesnie, zwłaszcza, że u mnie cykle po 40-60 dni trwają. Owulke powinnam mieć 2-3 dnie temu, bo tak mi wykazały testy owulacyjne. No i miałam śluz, z tym, że nie wiem czy prawidłowy, ale mój S. mówi, że wszystko ok:-). Czasami odnoszę wrażenie, że wie więcej na ten temat niż ja :szok:.
Ostro pracowaliśmy, więc mam nadzieję, że będą efekty w postaci wysokiej betki. Będę sie sprawdzać 04.11, bo później mamy imprezkę i nie chcę szaleć w razie czego.Myślicie, że 24 d.c. wyszłaby betka?
Robie teraz badania do pracy w związku ze zmianą stanowiska. No i wczoraj Pani z lab powiedziała mi bym dziś oddała rano krew do badań i że jak chce to ona mi zrobi wszystkie, łącznie z betą. Powiedziałam jej, że to za wcześnie i że zgłoszę sie za tydzień


GRATULACJE...a pochwal się gdzie?:)
Ja wlasnie czekam na mojego M...bo wraca z Wawy i zaraz bedziemy robic dzidziusia...:) Mysle ze dzisiaj jest owu...bolaly mnie jajniki no i do tego szyjkę mam bardzo nisko i otwarta....pierwszy raz dzisiaj poczułam jak jest otwarta...wiec prosze trzymać kciuki z nas...i za armię mojego mężusia:):):):):
A i zapomniałam wspomniec ze w tym cyklu mi juz nie zapisywala dupka...bo podobno wszystko tam jzu dobrze wiec nie ma sensu sie faszerwoac zwlaszcza ze sie nie najlepiej po nim czułam:)

Bardzo mocno&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A czy my nie będziemy ewentualnie razem testować? :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie, nie pomyliłam się..Nie chodziło mi o Clostilbegyt tylko Duphston.
Podobno Duphaston w ilościach poniżej 30 mg/ dobę (a ja przyjmowałam 20 mg) nie blokuje owulacji.

Jednak nie mogę nigdzie doczytać dlaczego czasami lekarze zalecają przyjmowanie go przed owulacją, tak jak w moim przypadku. W necie coś tam jest napisane, ale zbyt mało.
Myślałam że wiecie coś więcej, w sensie orientujecie się lepiej jako że już dłużej staracie się....
 
QUOTE=alebur;7712022]16dc to za wcześnie jeszcze na @, może jajniki mocno pracują ;) a owulkę kiedy miałaś , czy masz mieć?


A ja dostałam pracę dziewczyny HURAAAA

Kochana mysle ze 24dc to dobry juz czas na betkę...ja robiłam zawsze 25dc....ale testowac razem nie będziemy, bo Ty 4.11....a ja sobie obliczyłam ze kolo 7-8.11 bedę testowac,,,dzisiaj mam dopiero 10dc...ale juz jestem po owulce...byla wczoraj najprawdopodobniej..chociaz dzisiaj tez szyjka otwarta jeszcze....wiec na wszelki wypadeki jeszcze dzisiaj podziałamy....wiec ja bede testowac w sumie tez w 24 dc...ale to jzu bedzie 14 dni po owulce...wiec jeszcze 2 tygodnie niepewnosci...a bardzo potrzebuje tych dwoch kresek...bardzo...

Serdeczne gratulacje! Super, że się udało :-)

Tak tak 16 d.c. to za wczesnie, zwłaszcza, że u mnie cykle po 40-60 dni trwają. Owulke powinnam mieć 2-3 dnie temu, bo tak mi wykazały testy owulacyjne. No i miałam śluz, z tym, że nie wiem czy prawidłowy, ale mój S. mówi, że wszystko ok:-). Czasami odnoszę wrażenie, że wie więcej na ten temat niż ja :szok:.
Ostro pracowaliśmy, więc mam nadzieję, że będą efekty w postaci wysokiej betki. Będę sie sprawdzać 04.11, bo później mamy imprezkę i nie chcę szaleć w razie czego.Myślicie, że 24 d.c. wyszłaby betka?
Robie teraz badania do pracy w związku ze zmianą stanowiska. No i wczoraj Pani z lab powiedziała mi bym dziś oddała rano krew do badań i że jak chce to ona mi zrobi wszystkie, łącznie z betą. Powiedziałam jej, że to za wcześnie i że zgłoszę sie za tydzień




Bardzo mocno&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A czy my nie będziemy ewentualnie razem testować? :-)[/QUOTE]
 
witam dziewczynki troszke mnie nie było tutaj ale widze ze nie tylko mnie....a gdzie maja,myśa błonka den????
ikasia,alebur kruszka
mam nadzieje kochane ze sie udało!!!!!!!!!!
markizeta szczeze ci powiem ze pierwszy raz sie spotkałam z takim czyms zeby dupka brac przed owu....a lekarza masz dobrego i sprawdzonego???moze idz do innego co ci powie??
ania a ty na jakim jestes etapie teraz???
a u mnie @ dzis wkoncu przyszła!!!bardzo sie ciesze bo juz miałam do lekarza jutro isc!!!tak wiec nowy cykl nowa nadzieja!!!!dziewczyny mosimy tutaj bardziej pisac bo nam wątek zaniknie!!!
 
reklama
Do góry