reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
no Den dobrze ze nie zapomniałaś o nas!!! będzie kochana dobrze bo musi być a ten przyrost betki jest ogromniasty!!! a może bliźniaki albo nawet trójeczka będzie!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ikasia no to zaciskamy juz kciukasy i łap fluidki od Den i Suzi!!!
 
reklama
Den kurdee nie "jeśli" tylko przetrwa :) bo Ci nakopee ;p i nie "póki" tylko "jest" i bedzie dalej w Twoim brzuszku
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Den mega kciukasy i będzie dobrze!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ehhh nie wiem co mysleć o tej tempce;/// ale wiecie co mysle że poprostu mialam za niska tempke bo moze jakos mnie @ tak osłabiła że spadła mi aż do 36,2 a teraz wraca do normy
 
to ja poproszę również porcyjkę fluidków. Myślę , że w tym m-cu zakończę już staranka, mąż taki słaby wraca z pracy, że aż mam wyrzuty sumienia . Ale bobosexów wystarczy chyba co? jak myślicie ?
 
dziewczyny dzieki za wsparcie duze- naprawde mialam juz wizje straszne ale na razie troche sie uspokoiłam, chociaz z niepokojem do wc biegam co chwile i bmierze tempke zy nie spada. w pt usg i sie okaze czy i co tam jest..
a za was trzymam kciuki naprawde mocno.

anka gin tez powiedzial ze to sie zdarza, ale mam uwazac, a ja troche za mocno dzwigałam- teraz sie oszczedzam.
alebur ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:)
blonka kciukasy za iui- teraz okropne 2 tyg czekania- to jest chyba najgorsze i najwolniej leci...
maja tempka moze sie zmieniac i w kazdym cyklu byc inna- ja przerobilam juz rozmaite i zazwyczaj nic to z logiką nie mialo wspolnego- nie przejmuj sie na az tak:)
 
Den dzięki za fluidki przydadzą się na pewno , a co do Ciebie , to musisz być teraz oazą spokoju, bo stres też dobrze nie wpływa. Postaraj się myśleć pozytywnie, bo ja wierzę, że wszystko będzie ok , więc wypnij brzunio i się nim ciesz kochana.
 
den kurcze napewno wszystko bedzie dobrze!!!mosi być!!!!tak wiec nie martw sie nam;-)
alebur widze starania były obfite wiec myśle za 2 tyg bedą 2 grube krechy!!!
błonka a ty jak sie czujesz???
ania a czemu juz sie nie starasz???co sie stało???
ikasia ja zawsze testowałam 2 dni po tobie a tu w tym cyklu ie bedzie testowania u mnie;-(buuu
maja,myśa co tam u was dziewczyny???

ale dziewczyny ziiimno na polku masakra!!!
 
reklama
dziękuję Aga ;) oby twoje przepowiednie się spełniły :)

a ty co tą temp masz taką monotematyczną???? może zmień termometr??? Pomimo braku owulki jakieś wahania powinny być co nie?
 
Do góry