reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam Was kochane:*

Tak jak obiecalam wklejam fotke mojego maleństwa:) Zobacz załącznik 397207
Straszny leniuszek z tego maleństwa:) ginek musial troszkę poszturchać aby łaskawie się przewrucił na drugi bok:D
Dostalam skierowanie na badania i na to prenatalne usg, kolejna wizyta 27go

Buziam Was wszystkie:*:*:*:*
 
reklama
den kurcze napewno wszystko bedzie dobrze!!!mosi być!!!!tak wiec nie martw sie nam;-)
alebur widze starania były obfite wiec myśle za 2 tyg bedą 2 grube krechy!!!
błonka a ty jak sie czujesz???
ania a czemu juz sie nie starasz???co sie stało???
ikasia ja zawsze testowałam 2 dni po tobie a tu w tym cyklu ie bedzie testowania u mnie;-(buuu
maja,myśa co tam u was dziewczyny???

ale dziewczyny ziiimno na polku masakra!!!

dzieki czuje sie dobrze choc dzis wyszlam z domu bo musialam i znow mnie cos gardlo pobolewa :( a ziimno na dworze ze szok :( wiecie co ja chyba zimowke wyjme niedlugo jak beda takie przymrozki...
a co do mojej IUI to caly czas mnie cmi podbrzusze ale to normalne zawsze chyba tak mam wiec nic nadzwyczajnego.. no czekam czekam i masakra sie wlecze strasznie ale zaczne chyba prace nowa wiec :) szybciej poleci ;p
 
Blonka mówię Ci wymocz nogi w ciepłej wodzie i płucz gardziołko septosanem!! Mi pomogło.
I pewnie że wyjmij już ciepłą kurtkę - nie możesz ryzykowac ')) trzymam zza Ciebie kciuki!! Oby czas szybciej leciał - bo to jest najgorsze. Ja zajmuje sobie każdy dzień maksymalnie od rana do nocy byle coś robic. Ale dzisiaj juz nie dam rady i ide zaraz spać :((
Jeszcze tydzień trzeba czekać :((( nie wiem jak przetrwam weekend - a przyrzekłam sobie że tym razem nie zrobie testu wcześniej.
Tak więc wiem co czujesz. Trzymajmy się !!!
 
aniu wspolczuje Ci... wiem co czujesz mialam identyczna sytuacje 2 lata temu z tesciem... :( niestety jemu sie nie udalo, byly przerzuty do kosci i mózgu... trzymaj sie dzielnie i wspieraj mame :) jestes jej teraz na pewno potrzebna
 
Suzi ty o na stroche zapomniałaś!!! ale mega kciukasy i wpadaj czesciej do nas z fluidkami!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Den będzie dobrze ja tez obstawiam bliźniaki!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Błonka jeszcze troche i testujesz!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ania ale wpadaj i pisz co u Ciebie!!! i żeby sie udało pomimo że sie nie staracie:)
a z ta tempką no to mnie to tak mega zastanawiało co jest grane ale juz wiem bo poprostu spadła poniżej normy jaka ma zawsze ale juz wrociła na swoje i teraz lipa bo nie bedzie mężulka w owulke ale bedzie dobrze za 2miesiace moze si euda:)
 
Kochana wcale nie zapomniałam tylko nie chce zeby Wam bylo przykro:( Bo wiem jak to jest...też to kochana przerabiałam...
 
reklama
Do góry