reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny w ile dni po odstawieniu luteiny dostajecie okres (od 16-25dc) ??
bo ja odstawiłam 4 dni temu w 25 dc zazwyczaj miałam okres 28 dni(nie dostałam jej na regulacje ale na pomoc w starankach) test - 1 krecha ;(
 
reklama
kamil ja dostaje po 24 h okresu po luteinie, po duphastonie pozniej bo duphaston wydluza cykl a luteina nie, idz na beta hcg z krwi bo testy nie sa wiarygodnie w ogle... moja kolezanka byla w 6 tygodniu a test jej nie wyszedl tylko badanie z krwi..
 
kochane podpowiedzcie mi czy ktoras z was jak brala BROMKA to tez miala zaparcia? bo mnie to juz meczy, ostatnio musialam sie wspomagac figurą 1 z senesem....?
 
błonka - jestes pewna ?? bo owulację miałam w 15 dc. tak jak przy cyklu 28 dniowym zawsze miałam...
ja czytałam ,ze do 2 tygodni po odstawieniu może nie być po luteinie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kami tak mi moja dr mowila bo luteina to czysty progesteron a duphasto nie...
a co do bromka ja go nie bralam ale jestes juz ktoras z kolei co sie o to pyta wiec pewnie moze byc taka dolegliwosc a na opakowaniu badz ulotce nie pisze?
 
jej dziewczyny dałyście mi nadzieje bo to mój 4 dzien po odstawieniu ;-) ale nie chcę się nakręcać bo test 2 dni temu (dzień przed planową @ bez luteiny) wyszedł negatywny a na nim jest napisane ,że wykrywa ciążę na 2-3 dni przed @ . mam plan powtórzyć test w srode ..chociaż pewnie i tak nie wytrzymam :)
 
jak brałam lutke to @ przychodzila od 2 do 7dni po odstawieniu
Błonka żeby było dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ania jak u Ciebie??
moja tempka dziś 36,6 więc nie wiem co mysleć Bobosexy były :)
 
ja @ dostawalam zawsze 2 dni po odstawieniu dupka...ale chyba nie ma reguły...ja w tym miesiacu tak jak mowilam bez leków.....dzisiaj zaczełam sie zastanawiac który to dzień cyklu i wyszlo mi ze 16dc....wiec jeszcze kolo 10 dni do testowania...narazie się nie nakręcam...seksik byl w dni plodne i zobaczymy co z tego wyjdzie...narazie tylko mi mokro i tyle...a no i wczoaj brzuszek bolał...,.
My po weselichu...ja nie bardzo pobawiłam, bo na zastrzykach na noge...wiec nie bardzo moglam pic ani tanczyc....a jutro juz do pracy.....
 
reklama
czesc dziewczyny!
ja tylko na moment bo dzis stres przezyłam- zaczelam plamic wiec juz myslałam ze po wszystkim- ale dostałam lutke i skier na bete i w ciagu 2 dni z 330 na 1030 urosla wiec trzymajcie kciuki bo sie boję bardzo, ze cos pojdzie nie tak:( ale dopoki jest to fluidki lecą~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry