reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
kochane wiecie co mam dziwny bol brzucha nie wiem czy to moze po IUI.. takie rozpychanie skurcze i klocie ale nie w jajniku tylko tak pomiedzy..... ;/ i pieczenie a swoja droga tez mnie kloje czasem lewy jajnik a to dziwne bo owu byla z prawego............ ;/
 
reklama
Błonka a dzwoniłaś do lekarz apytać z czego moze byc takie pieczenie?? ehhh uda się kochana!!!:* lece kochane spać a
Suzi nam nie jest przykro tylko bardzo sie cieszymy że ci się udało i nasza fasolka rośnie cudownie:) i dajesz nam wsparcie i nadzieję że i nam sie uda:)
 
cześć kobitki, byłam dzisiaj u ginki kazała mi brać bromka i chciała zapodać clo ale sie wstrzymałam, wole najpierw unormować prolaktyne, jak mi się nie uda zajść to wtedy clo. Dzisiaj z mężulem zdecydowaliśmy że wracamy na wyspy, nadażyła sie okazja pracy dla niego i jedziemy w sobote. Wegetacja w naszym kraju mnie dobija więc cos trzeba robić
Błonka mialam 2 razy iui ale nie miałam ani pieczenia ani kłucia więc może to dobry znak ale to pieczenie to dziwne.Pij herbatke z miodem tylko nie mocz nóg w gorącej wodzie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Suzi co Ty gadasz, nam nie jest przykro, tak jak Maja mówiła, cieszymy sie Twoim szczęściem i dajesz nadzieje że nam tez sie uda.
Maja może wrzucicie na luz przez te dwa cykle i uda sie w Boże Narodzenie, życzę Wam tego.
Ankka trzymaj się choc wiem ze to trudne.
 
suzi ale cie palne zaraz gadasz takie *******y :) jak moze nam byc przykro? przeciez po to tu jestesmy na tym watku by fasolkowac a jak komus sie udaje to znaczy ze nam tez sie uda.. kazda co tu nam zakielkowala miala swoje wielkie problemy i dlatego daje nam nadzieje ze sie uda nam tez!!!!!!!!!!!! wstawiaj wiecej takich zdjec i wysylaj zarażacze bo ja tu chce zajść ;p
Mysa no mi przeszlo to pieczenie teraz ale dalej mam napiety brzuszek :( A gdzie dostal Twoj emek prace???
A ja sie pochwale w takim razie jak juz jest temat pracy... dostalam dzis robote w kredytach :) ide sie szkolic jutro na 10 :)
 
gratulacje Błonka , ja 18.10 ide na rozmowę w sądzie . Mam nadzieję , ze się uda. Ale podobno pierwsze pytanie to czy planuję potomstwo. Koleżanka już była. Podobno trzy dziewczyny są w ciąży i dlatego takie pyt. Ale ja uważam , że nie mają prawa pytać o takie rzeczy.
 
Błonka fajnie że dostałas prace, ja szukałam roboty ooooooooood lutego gdzieś do czerwca, potem olałam to i stwierdziłam że nie mam siły, w takiej dziurze mieszkam. Mężulo dostał prace w przetwórni w Szkocji tak niespodziewanie mama zadzwoniła że potrzebują i jedziemy a ja żyję nadzieją że będą mie chcieć w mojej poprzedniej pracy. Kochana dobrze że dokuczliwe pieczenie przeszło, nie moge doczekać się Twojego testowania.
alebur trzymam kciuki za jutro i uważam tak samo jak Ty, pytanie o planowanie potomstwa to prywatna sprawa, czyli kobieta która ubzdurała sobie że chce miec dziecko i rodzine ,co pracodawca uważa za absurd i nadużycie, z góry jest na straconej pozycji i jest traktowana jako szkodnik
 
alebur nie musisz mowic ze chcesz miec dziecko i ze sie starasz, niech nie naduzywaja swoich praw...
lece kochane bo sie spoznie... wroce ze szkolenia kolo 18 :)
Mysa && :)
 
Witam Dziewczynnki
Dzisiaj 24 dc (przy 28 dniowych)
temperatura nadal 37,25, cycochy wskoczyły z miseczki B do C ale nie bolą tak jak zawsze tylko po bokach. brzuszek nadal pobolewa w środku, ciągnie, jakby się troche kurczy, jak na okres ale delikatniej. Jutro wizyta u gin - tylko po receptę ale zastanawiam się czy nie poprosic go o posadzenie na fotel bo martwią mnie te bóle. To juz 12 cykl i nigdy nie były tak wcześnie - zawsze 2 dni przed okresem a nie od owulacji. Błonka przypuszczam że Ty czujesz w brzuszku własnie to samo - tak więc trzymam kciuki - musi się w końcu udac. A ja jutro napisze co lekarz powiedział
 
reklama
Do góry