reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ja dopiero o 19 wskakuje na fotel... jestem teraz u mamy bo w domu neta nie mam chwilowo a z gabinetu jade do siebie juz do domku wiec sie zaloguje na telefonie i dam krotka wiad jak bylo...
 
reklama
ja dopiero o 19 wskakuje na fotel... jestem teraz u mamy bo w domu neta nie mam chwilowo a z gabinetu jade do siebie juz do domku wiec sie zaloguje na telefonie i dam krotka wiad jak bylo...
oki Błonka to jesteśmy dobrej myśli, &&&&&&&&&&& niech moc babybooomowych dziewczyn będzie z Tobą a za dwa tygodnie wszystko się wyjaśni i będziesz się chwalić teściorem z dwiema kreskami
 
Coś mi sie komp pierniczy - dodałam post ale go nie ma więc pisze jeszcze raz.
Dziewczynki na przeziębienie najlepiej przed snem wymoczyć stopy w baaardzo gorącej wodzie i założyć na noc skarpetki, szyje nasmarować aromatolem (tańszy odpowiednim amolu) i zawinąć na noc szalikiem, na katar zrobić inhalację z wrzącej wody z kilkoma kroplami aromatolu a na bolące gardło przepłukac je septosanem - to zioła odkażające nie powinny więc zaszkodzić :)
A co do mojego brzuszka - to nie jest kłucie w jajnikach tylko jakby skurcze macicy ale takie delikatne, jakby się w niej coś - lub mam nadzieję KTOŚ rozpychał - ale na to chyba za wcześnie? mam to od 18 dc (owu - była w 16dc). Co myślicie?
Ja na wszelki wypadek ide w środę do ginekologa :)
Błonka - trzymam kciuki i mam nadzieję że fotel wygodny.
 
gryzoń a to takie jak by rozpychania to ja tez mam i czesto ale nic z tego nie wyszło;/
Suzi nadal nie ma fotki!!!
Błonka mega kciukasy
Myśa no my planujemy przynajmniej 3czkę:) tak jak Wy i się uda nam napewno kochana!!!
:* dla wszystkich mam gości i musze sie nimi zająć pozdrawiami moze jutro poczytam i popisze wiecej buzka
 
reklama
no to ja juz po IUI... teraz nastrajam sie pozytywnie i czekam
icon_smile.gif

wyniki emka byly eleganckie, do poprzedniej IUI mial 44 mln w klasie A a teraz mial 72 mln w klasie A... pani doktor byla pod wrazeniem
icon_smile.gif

nie wiem tylko dlaczego mnie IUI tak boli... podobno waskie wejscie mam bardzo i jakies zagiecie czy cos... nie wiem. troche plamie ale to mowilam dr ze poprzednio tez tak mialam i mowila ze sie zdaza czasem bo musiala sie "przecisnac"...
gryzon fotel bardzo wygodny.. po inseminacji prawie sobie przysnelam jak tak lezalam :)
 
Do góry