reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Mysia.. mam czasami taka mysl.. co z tego ze byla owu, nie wiadomo czy w srodku byla komoreczka i nie wiadomo dlaczego wczesniej sie nie udawalo... ale zwalczam to jakos.. musze sie uzbroic w cierpliwosc.. kurcze cos mnie szczypie po tej wczorajszej IUI nie wiem co moge wziac...
 
reklama
a ja z kolei kłucia mam straszliwe po lewej stronie, całą noc przez to nie spałam , ale dziś jestem po pregnylku, więc musimy ostro wziąć się za dalsze serduszkowanie :-), mam nadzieje , że ten ból oznacza owulację "całą parą" :-) i że efekty będą zachwycające hihi
 
Mysia.. mam czasami taka mysl.. co z tego ze byla owu, nie wiadomo czy w srodku byla komoreczka i nie wiadomo dlaczego wczesniej sie nie udawalo... ale zwalczam to jakos.. musze sie uzbroic w cierpliwosc.. kurcze cos mnie szczypie po tej wczorajszej IUI nie wiem co moge wziac...
kochana odpędzaj, odpędzaj bo to źle działa. Szczypie? hmmmm im mniej leków weźmiesz tym lepiej dla fasolki ale jeśli bardzo boli to chyba apap albo nospe jeśli brzuch boli a najlepiej to lekarza zapytać.
 
witam sie dzisiaj i ja;-)allll zimno dzis... a w Zakopcu śnieg.... w sumie ja nie tak daleko od zakopca jestem a zimno śniegowe czuć...
u mnie tempka bez zmian czyli zauważyłam ze w tamtym cyklu miałam owu bo mi spadła...wiec clo działa!!no ale od nastepnego cyklu zaczynam spowrotem go brac wiec zobaczymy jak bedzie szczególnie jak bedzie monitoring...
BŁONKA kochana &&&&&&&& z całego serducha aby sie udało w tym cyklu!!!
ALEBUR to działajcie działajcie bo to wszystko na owu wskazuje?a kto ci zastrzyk dawał sama?
GRYZOŃ no tempka obiecująca a mierzyyłaś ja wcześniej czy to twój 1 cykl??
 
jak zwykle napisalam mega posta i mi skasowalo;///
Aga u nas tez mega zimko ,fajnie że działa ;) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Błonka mega kciukasy żeby sie wkoncu udało i to szczypanie moż ecosik oznacza&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Alebur no to mega kciukasy za Ciebie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& działajcie oby byl strzal w dziesiatke
Ikasia witaj witaj kochana jak się czujesz ??
Mysa co u ciebie??
a ja dziś w szoku bo tempke mialam 36,2 a dziś skoczyła mi do 36,7:szok: qrde nie mam pojecia co jest grane moze mam owulke w 3czy 4dc:)
 
maja no cos ty szczypanie zaraz po IUI? mysle bardziej ze to z tego ze troszke krew leciala... ale juz ok :) i czuje sie nawet ciut lepiej jesli chodzi o przeziebienie.. ale dzis wieczorem musze wyjsc z domu na chwile mama nadzieje ze mnie znow nie zlapie.. :)
maja jak to tempka ci skoczyla na poczatku? dzialajcie jak by co ale owulka by tak szybko byla? niby realne bo kumpela zaszla w czasie okresu no ale... ;p :)
 
nie no ja sie zaśmiałam bo pierwszy raz mam coś takiego że skoczyła mi o 5kresek:) no ale nie sądze zeby to bylo na owulke ale wiecie co w sumie nigdy mnie jajniki nie bola a teraz jeden dzien mnie bolały tak kuły jak na owulke i mowilam do meza że może mi nie popękały jakieś stare pęchole ;/ sama nie wiem co o tym myslec
 
maja ale wiesz ze sie zdaza czasem ze w czasie okresu mozna zajsc? niejedna sie "naciela" myslala ze nie ma takiej opcji a tu.. booom ;p ja bym tam porobila boboseksy dla spokojnego "snu" ;p a moze chora jestes????
 
reklama
Maja oczywiście że takie rzeczy się zdarzają - obserwuj tempke dalej:))
a jeżeli chodzi o mnie - to nie pierwszy cykl ale 12 :(((((( temperaturke sprawdzam od dawna, zawsze po owulce - mam powyżej 37 a w przeddzień lub w dzień @ spada poniżej 36,9 tak więc nie nakręcam sie tą temperaturką ale pierwszy raz od kilku miesięcy miałam pęknięty pęcherzyk i trafiliśmy z mężem dokładnie w przeddzien i w ten dzien - u nas zawsze to jest problem bo mąż pracuje na nocki :)))))
i na dodatek to była nasza pierwsza rocznica ślubu i dokłądnie rok od kiedy się staramy :))) to nie może być zbieg okoliczności - tylko martwię się tym bolącym brzuchem :(
 
Do góry