reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Swego czasu fajną piosenkę słyszałam na jednym z czuwań: Kto boi się uwierzyć, że się uda? JA NIE! Ja wierzę, wiara czyni cuda!
Fajnie to szło, wpadało w ucho. I coś w tym jest, bo byłam na 3 takich czuwaniach o uzdrowienie i po drugim zeszła mi łuszczyca :tak: Wolałabym co prawda innego uzdrowienia, ale widać na razie dane mi tylko to. Na inne błogosławieństwa widocznie muszę jeszcze poczekać.
Błonka to miejsce jest gdzieś w okolicach Pradziada. Nie wiem gdzie dokładnie, pokrótce słyszałam historię powstania i znajomi nas tam zabiorą właśnie w niedzielę. Tylko żebym w sobie rozbudziła całą wiarę i umiała się tak gorliwie pomodlić...
 
reklama
ale wiecie co.. nie mialam dawno tak obfitej i bolesnej @ ;( w 1 dzien a ja mam potok, co godzine zmieniam wkladki bo ciekne ;/ i przyszla w terminie bez wspomagaczy
 
za 2 tygodnie ide zrobic ta droznosc.. tylko nie hsg z rtg tylko cos pod usg, wiecie jaka jest roznica? i nie z kontrastem tylko z jakas solą... ale przynajmniej sprawdza czy jestem drozna moze tu tkwi problem. tylko nie wiem co to jest to pod usg... tak samo sie to robi?
 
Błonka w jakim sierpniu do jakiej Częstochowy? Przecież Ty już będziesz wtedy w ciąży ;) Kciukasy za następny cykl! I drożne jajowody &&&
 
Kurcze dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tej wrzawy wokól staranek, ja juz sie chyba wypaliłam, wiecznie jakies kłody pod nogami. Zrobiłam ta drożność jajowodów i okazało sie ze wszystko jest ok, wiec zamiast sie cieszyć to załamka, bo wychodzi na to ze problem jest inny, podejrzewam ze znowu jajeczka mi nie pękaja :-:)-(
pamietacie o mnie jeżeli chodzi o clo???:-:)-:)-(
Trzymam za was kciuki, już czas na was ja poczekam na swoja kolej ;-)
 
iza wiadomo- niby lepiej znac problem, bo mozna go leczyć..
ale z drugiej strony jak za duzo problemów naraz, to tez nie jest różowo.

fajnie że miałas takie bezbolesne hsg, jak ja miałam, to zrobili mi bez znieczulenia i był to najgorszy bół jaki znam, a wrazliwa nie jestem. myślałam ze mnie rozerwa i musieli mnie trzymac. ale pod koniec lekarz westchnął"dobra, przeszło przez oba" wiec mam nadzieję ze mnie udrożnili:) teraz w pt gin i mam nadzieje jakas konkretna stymulacja albo co, bo nie mam przekonania do staranek, kiedy nie mam owulacji.

łykam castagnus i wiesiołek i i mam 10dc i pełno białego, wodnistego śluzu- nie białko tylko własnie biały- wiecie cos na ten temat, albo miałyście tak???
 
reklama
iza dobrze ze jestes drozna :) ja bym sie cieszyla, moze zmien ginekologa i na jajeczka wez ovitrelle? nie wiem na jakim etapie jestes... moze warto oplacic te 2 cykle jeszcze z clo i monitoringiem i moze jakis zastrzyk, a potem bedziesz sie martwic.. ja sama nie mam kasy.. teraz na droznosc i na inseminacje bede chodzic po babciach.. bo niestety 2000 nie mam :( a na nfz tego mi tu nie zrobią
 
Do góry