reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Błonka na kolano przez dupsko wytrzaskać, co to za podejście do sprawy, ja też myślałam że już dostałaś wynik i jest ujemny, normalnie co za kobita z Ciebie, ciśnienie nam podnosisz:-p. |Mnie kusi żeby jutro zrobić test ale objawów żadnych nie mam, tylko cycole bolą ale mnie przed@ zawsze bolą, śluzu brak jedynie z rana a potem suuuuucho

mnie nawet cycki nie bola ;/ wiec mi sie chyba wyyyydluzy cykl masakrycznie ;/
 
reklama
Myśa a ja w tym cyklu mam tooony bialego sluzu, a najgorsze ze mam chyba.. jakas wysypke na samym koncu brzuszka ;p zaraz przy .... i swedzi ;p nie wiem czy clotrimazulum nie zapodac... choc ta wysypka chyba nie widzialna ale swedzi
 
To popłaczemy razem... Wczoraj mi się śluz zaczynał, dzisiaj ani śladu ;/ No to biorę od dzisiaj lutkę, zobaczymy czy ten cykl wreszcie będzie krótszy
 
Dzisiaj mam 17 dc. Lekarz kazał mi brać po 1 lutce 50 mg do 24 dc. Znowu mam fazę, bo czytam ulotkę na necie i pisze że się powinno brać 3-4 tabletki na dobę ;/ Lepiej nie czytać, żeby się nie stresować chyba.
A Wy jak stosujecie lutkę? Ile tabletek i od którego dnia cyklu? I wogóle to ma być na czczo czy wszystko jedno o jakiej porze?
 
kucze dziewczynki nawet nie mówcie że do Was przylezie@, jeszcze nic pewnego. Czekamy na wyniki bety
ankka jak ja brałam lutke to np. jedną lub dwie z rana albo z wieczora ale jak zaczniesz brać rano to bierz cały czas rano albo cały czas wieczorem
 
reklama
heh dostalam plamien, wyjasnilo sie bez bety

przykro mi :(


tule mocno ;] a jutro nakopie do dupy haha bo trzeba sie zebrac w sobie i dalej dzialac ;]



ankka - wiesz bierz jak lekarz kazal bo inaczej ze swirujesz jak ja ! ja bym chicala brac clo apozniej duphaston ze w razie w jajeczko sie zagniezdzi i bedzie dzidzia ale zoabcze co lekarz powie .....
 
Do góry