reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Blonka tulkam mocno
Ania a ja lutke brałam od16do 26dc po trzy tabletki dziennie i powiem ci ze wlasnie przez ta lutke nie udalo nam sie bo ona blokowala mi owulacje ,lekarz zapomnial mi powiedziec ze jak bierzesz lutke to trzeba chodzic na monitoring bo trza sprawdzac czy juz pechol pekl czy nie i dopiero wziac lutke ,jak tu poszlam do ginka to sie smial ze lekarze jeszcze nie nauczyli sie zeby mowic dziewczyna o tym monitoringu i tak w sumie przez ta lutke rozregulowaly mi si ecykle ale juz wsio oki
 
To mi teraz klina wbiłaś :szok: Ale może ja przy takich długich cyklach wogóle owulki nie miałam, więc to chyba nie ma znaczenia. A może akurat mi pomoże. Czytałam gdzieś że innym pomagało, pożyjemy zobaczymy.
A teraz jeszcze bierzesz czy jedziesz bez żadnych leków?
 
Ania trzymam &&&&&&&&&&&&żeby Ci pomogła!!!! jasne że są kobietki którym pomogła ale ja byłam wściekła że mi lekarka nie powiedziała o monitoringu a teraz juz nic nie biore bo tutaj jak bylam u ginka to mi powiedzial zebysmy probowali narazie bez niczego tylko witaminki a jak zaciążymy to da mi lutkę taką jak się tutaj bierze czyli odpowiednik polskim 5tabletek bo ze tylko ona cosik daje ale jak wiecie co lekarz to i opinia dlatego teraz w pl iide do swojej ginki do tej co dostalam od niej lutke i do innego zeby zobaczyc co powiedza
 
Dobre :-) Nie spoczniemy nim poczniemy :)
Jadę w niedzielę do Czech, do jakiegoś cudownego miejsca, gdzie się dziękuje i prosi o potomstwo. Pomodlę się za nas wszystkie
 
reklama
ja ostatnio mame wysłałam do Lichenia na pielgrzymkę bo tam właśnie moja ciocia wymodliła się o swoja Olę po 11latach starania no i czekamy teraz na CUD:)
 
Do góry