reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
siknij no rzesz Ty :)

nie wiem co Ci wiecej z progesteronem powiedziec niz to, co w poscie wyzej... mam nadzieje, ze brzmi to chociaz w miare logicznie.
Poczatek oki, pozniej roche zagmatwalas ;-)
Chyba bede musiala se siknac... I pewnie znowu nie bede mogla w nocy spac z emocji ;-):eek:
 
reklama
clodi niestety 25 dc mam w sobote :( ale właśnie zauważyłam u siebie niewielkie ale niestety brązowe plamienie wiec raczej się nie udało :no: mimo duphastonu chyba jednak mam za niski progesteron. Czekamy już ponad rok na dzidzie. Chyba własnie mam kryzys i chce mi sie krzyczeć ze smutku
 
a nie skusisz sie na sikniecie juz teraz? :>:>:>:>:>

a co do mojego zagmatwania to nie wiem jak to inaczej wszystko powiedziec :)


stokrotka - krzycz!!!!! a ilu dniowe masz cykle?
 
jesli chodzilo o mnie to pok nie cop :)

hmm. plamienia jeszcze nadziei nie odbierają, dopieor krwawienie... ale dziwne, ze plamisz biorac dupka ;/ koniecznie wyjasnij z lekarzem.
 
pok przepraszam chyba z nerwów literki mi sie myla:zawstydzona/y: w przyszłym tyg chyba pójde do lekarza. dziwne jest to ze duphaston biore już 5 cykl i nic takiego nie mialam.
 
macku ja tak mialam w ostatnim cyklu z lutka temka az do samej @ byla 37 i caly czas taka sama
mialam nadzieje... az wkoncu przyszla @ :(
ale teraz nowy cykl i nowa nadzieja
mimo to trzymam za ciebie &&&&&&&&&&

mama super ta zyrafka .. poprawia humor haha
 
reklama
maćku trzymam mocno&&&&&&&&&&&&&!!! oby były 2 grube krechy!!!
u mnie @nadal brak :(
a właśnie miałam się Wam napisać jaka zakręcona jestem:) zrobiłam dziś ten test chmurkowy (słoiczkowy) wsadziłam do zamrażarki i ...zapomniałam teraz wyciągnełam dopiero:/ oj ostatnio o wszystkim zapominam
 
Do góry