reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
no wkurzajace, wkurzajace :tak: wiem cos o tym, ostatnio mialam 51 dniowy cykl :-( @ przyszla po 5 dniach od odstawienia lutki
 
reklama
a no wqrzające jak cholerka!!!czekam czekam i... nic ale z zeszłym miesiącu jak czekałam na @ to tak ,,mokro,, mi było i co chwila biegałam sprawdzic czy to @ a w tym nic , oprócz bólu piersi i nudności ale w zeszłym miechu też w dniu w którym nadeszła @ wymiotowałam ,więc już nic nie kumam
 
bardzo rozsądnie, bo po co wywalać kasę na IUI, jak jajowody mogą się okazać zapchane...OBY NIEEEE!!!!!!!
Idziesz prywatnie czy postarasz się na NFZ????
chciałam iśc do mojego gin ale zaspiewał mi 350zł za badanie i jak by były zrosty czy cos tam to laparo też 350 koszmar jakis. Mam znajomą położną w Wejherowie w szpitalu i jak załatwie skierowanie na hcg od ginekologa to ona mi załatwi szybko miejsce w szpitalu:) także trzymajcie kciukasy;-)
malpajaja nie wierzę juz temu mojemu ginowi, chciał nas ewidentnie naciagnąc, gdyby nie wy to bym poszła na to IUI bez zrobienia drożności i na pewno wszystko by sie poszło walic....,chce naciagnac i koniec. A tak pojde na hsg , a do niego pojde tylko na IUI a jak nie wyjdzie to pójde gdzie indziej:-D O
 
Witam wszystkie Panie:) Może, któraś z was miala taki problem jak ja? biore duphaston od 16 do 25 dc. teraz jestem w 22 dc i dostałam rano plamienie, które było jednorazowe ale nigdy wczesniej mi sie nie zdażało, do tego w 14 dc tezx miałam małe plamienie ale pomyslałam ze to było plamienie owulacyjne bo pokrylo mi sie z wykresem. Ale czy to duphaston mógł spowodowac dzisiejsze plamienie? prosze poradżcie
 
Befinka dzieki za ~~~~~~~~~~~~~~ i trzymam mocno &&&&&& za spokojny przebieg ciąży

stokrotka to pierwsze plamienie w 14 d.c. to z pewnością owulka, no a teraz jeśli starasz się o fasolkę to mogło być zagnieżdżenie ;-),
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie. Biore duhaston między 16-25dc ostatnią dawkę brałam w środę 23.02 i do tej pory @ brak. Ile wy czekacie na @ po odstawieniu dupka?
Naturalny progestron miałam w tym cyklu bardzo niski więc prawdopodobnie nie miałam owulki. Choć mam cichą nadzieje ze może;-(. Czy obajawy przed @ po dupku są u was inne niż normalnie? Mnie kilka dni temu bardzo mocno bolał brzuch i lewy jajnik. dziękuje za pomoc
mi po odstawieniu dupka @ przychodzi po 2dniach. Zrob sobie test moze jest jakas fasolka:)

Nic ostatnio nie pisalam ale kazdego dni czytam co tam piszecie.
Iza ja tez planuje najpierw hsg zanim zrobie IUI.
Musze umowic sie na wizyte na nowy cykl. Przd owu czy po sie robi hsg?
Tak mi sie dluzy to czekanie na @. Juz bym chciala byc w kolejnym cyklu przed owu;/
 
reklama
hej dziewczyny ja tak na chwile bo w pracy jestem. bylam u lekarza. jestem zła. dobra wiweescia jest to ze pecherzyk pekl sam wiec nie mialam zastrzyku ale oczywiscie narobil mi nadzieji ze juz mzoe byc ciaza. wkurzyl mnie bo powiedzialamz przed usg ze ejsli pecherzyk bedzie dojrzały to poprosze o zastrzyk to powiedzial mi zebym sie wsptrzymała bo przeciez dopiero obnizylam prolaktyne wiec trzeba zcasu na zajscie w ciaze i ze relax zaleca i nie myslenie o dziecku. jak bylam u niego w listopadzie to powiedzial ze po 3 miesiacach moge poprosic o zastrzyk. minely 3 miesiace a teraz mi mowi zebym czekała. powiedziałam jemu ze czekam od maja tamtego roku to on mi na to ze relax. nic konktetnego poza tym ze pecherzyk pekl ssie nie dowiedziałam. zrobil zdjecie i mi dal tylko nadzieje ze moze byc ciaza. a potem znowu rozczarowanie. uciekam do pracy pa
 
Do góry