reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
iza- dobra decyzja ja też to sprawdziłam u siebie. A dobrze czytam że szykujesz się do inseminacji ??

Dziewczyny zaciskam &&&&&&&&&
Ja też wczoraj dostałam @ i w tym cyklu chyba pojdę na monitoring cyklu zobaczymy.
 
reklama
Hej!!

Nie było mnie chyba trzy dni i tyle miałam do nadrobienie...niegrzeczne dziewczynki- tyle pisać....!!
Ale z drugiej strony to dobrze, bo maiłam chociaż ciekawe zajęcie przy śniadaniu:))
Nie będę wam odpisywać, bo na pewno coś pomieszam,ale pamiętam o was wszystkich,
teraz po prostu spróbuję być na bieżąco i włączać się do dyskusji:))

Ja mam dzisiaj 8dc, jutro ostatni dzień clo, potem czekam na test owulacyjny pozytywny i idę na podglądanko:))
Mam tylko nadzieję,że w czasie owulki,będziemy z mężem razem w domu, bo szykuje mi sie kilka wyjazdów i nie wiem jak to bedzie...

Wszystkim życzę milego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mama a ja cie szukałam gdzie indziej:-( tule słonko, ja tez dzis dostałam @, troche za wczesnie 2 dni , no ale co ma byc to bedzie, jednak zdecydowałam sie przed IUI zrobic drozność jajowodów, chociaż moj gin w ogóle mi o tym nie napomknął, podejrzewam, ze liczył na wieksza kase, bo jak bede chodzic do skutku, to wiecej zrobi, jak bedzie przeciągał, ale ja sie nie dam:tak: ide na hsg a potem zobaczymy...

bardzo rozsądnie, bo po co wywalać kasę na IUI, jak jajowody mogą się okazać zapchane...OBY NIEEEE!!!!!!!
Idziesz prywatnie czy postarasz się na NFZ????

iza- dobra decyzja ja też to sprawdziłam u siebie. A dobrze czytam że szykujesz się do inseminacji ??

Dziewczyny zaciskam &&&&&&&&&
Ja też wczoraj dostałam @ i w tym cyklu chyba pojdę na monitoring cyklu zobaczymy.

Monitoring to jest bardzo przydatna sprawa, dowiesz się kiedy naprawdę masz owulkę:))
współczuję z powodu małpy...........
 
mama bardzo mi przykro i tule :(
ja tez staram sie juz prawie rok i wiem co to znaczy
ale odkad dostalam @ znow nadzieja przyszla wiec glowa do gory nie poddawaj sie
a robilas mezowi badania?
bo ja nie i moj narazie sie nie wybiera

a z pierwszym i drugim zaszlas na clo?

BEATKA- dzieki kochana...tak,mąż robił badanie i miał troche ruchliwośc zaburzoną(badał sie pod koniec wrzesnia i od razu brał witaminy) ale wit.pomogły i w listopadzie zaszłam w ciążę ,ale ....;(


EWULA- mi po lutce @ przychodziła po 2 dniach od odstawienia...leż po test :)

IZA,WIKULA,MAŁPAJAJA,ASIIEK,RASTA i reszta ekipy cześć i masa&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Was!!

ja czekam na @ przyjdzie dziś lub jutro-dzis mam 27d.c. wiec obstawiam ,ze przyjdzie jutro.
 
posłuchałam piosenki i co...poryczałam sie tak jak Wy.....szlag jaki człowiek stęskniony za tą dzidzią która nie chce przyjść..................................
 
witam was dziewczyny pewnie nie wszystkie mnie pamiętają ale wpadłam wam przypomnieć ze ja przy pco i złych wynikach m po leczeniau zaciążyłam więc cuda sie zdarzają trzymam za was wszystkie kciuki i przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
BAFINKA- cześć kochana:)) dzieki za ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i pamietamy ,pamietamy -jeszcze troche i sie dowiecie Kto tam u Ciebie pomieszkuje :))
mam nadzieje,ze dobrze sie czujesz ???
 
dentico no raczej to niemożliwe żeby tam mogła być fasolka bo odstawiłam lutke w piątek więc jak by nawet coś tam się zadziało to wypłynie. robiłam test w piątek i jedna krecha no ale dziś już środa a @nadal nie ma:(
 
reklama
Do góry