reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
mama tulę i głowa d góry może faktycznie okaże się że się udało!!!
ja też parę dni temu zrobiłam sikacza i jedna krecha dół i wogóle ale już się pozbierałam i teraz czekam na @i oczywiście nie nadchodzi a lutkę w piątek wziełam ostatni raz i zawsze po 2dniach dostawałam @ ale w zeszłym miesiącu dostałam dopiero po5 więc tym razem bedzie tak samo a cycki to mnie tak bolą i prawy jajnik ale to na @ tylko kiedy ona zechce nadejśc?!
 
reklama
hej maron,no wiec ja mialam wynik 4,00 i dostalam chormonki,zeby tak troche wzmocnic.bo niedoczynnosc moze w jakim stopniu wplywac na zajsci w ciaze,no wie lykam raz dziennie razem z wspomagaczami,zobaczymi co z tego wyjdzie:-Dto pierwszy cykl z chormonami i clo:tak:

t
dzieki:-) no wlasnie, niby norma a lykasz hormonki, musze zapytac moja ginekolog o to, za tydzien :-)
 
jejku ale sie poryczalam:-(ja ten kawalek tak osobiscie odbieram,no poprostu tak miekka jestem,az wstyd:zawstydzona/y:
DZIEKI asiiek:-D strasznie poprawia chumor,DAMY RADE!!!!!
rastafarianka-a bierzesz wspomagacze?
 
maron-a no lykam lykam,z nadzieja ze to cos da:-Dale dzisiaj mam takie fluidy!!!!!!"ze tylko bym sie usmiechala,wszystko jedno co jest!!pomimo ze dzisiaj niby @ przyszla!!alejestem taka happy:rofl2:jakbym sie czegos napalila hihih
 
mama05 dasz rade , jeszcze troszeczke...
Asiiek bardzo fajna piosenka :) A co do ivf to macie już przybliżony termin?
maja16 skoro jesteś przed @ to jeszcze wszystko się może zdażyć.

U mnie 5dc więc dopiero regeneruje siły przed owulką.
 
dentico, obecnie czekmy na @ a ze to dopiero połowa cyklu to jeszcze troche nam przyjdzie poczekac...w dniu @ mamy sie zgłosic do kliniki, bedziemy mieli długi protokół, poki co nie potrafie okreslic kiedy bedzie punkcja i transfer bo nie wiem kiedy dostane @. Ten cykl bedzie chyba krotszy przez clo i zastrzyk na pekniecie
 
Dziewczyny mam pytanie. Biore duhaston między 16-25dc ostatnią dawkę brałam w środę 23.02 i do tej pory @ brak. Ile wy czekacie na @ po odstawieniu dupka?
Naturalny progestron miałam w tym cyklu bardzo niski więc prawdopodobnie nie miałam owulki. Choć mam cichą nadzieje ze może;-(. Czy obajawy przed @ po dupku są u was inne niż normalnie? Mnie kilka dni temu bardzo mocno bolał brzuch i lewy jajnik. dziękuje za pomoc
 
reklama
mama a ja cie szukałam gdzie indziej:-( tule słonko, ja tez dzis dostałam @, troche za wczesnie 2 dni , no ale co ma byc to bedzie, jednak zdecydowałam sie przed IUI zrobic drozność jajowodów, chociaż moj gin w ogóle mi o tym nie napomknął, podejrzewam, ze liczył na wieksza kase, bo jak bede chodzic do skutku, to wiecej zrobi, jak bedzie przeciągał, ale ja sie nie dam:tak: ide na hsg a potem zobaczymy...
 
Do góry