reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
hej dziewczyny mam takie pytanko dzis jest mój 21 dzień cyklu czyli tak naprawde powino być już po owulacji a mi dalej testy owu pokazują drugą kreske nie tak wyraźną jak kontrolną ale jest, na dodatek strasznie bola mnie jajniki a cykle mam 32 dniowe.
Czy któraś miała może podobną sytłacje pozdrawiam
 
reklama
Ja zazwyczaj owulkę mam między 16dc a 18dc, ale jakiś czas temu przesunęlam mi ise i miałam chyba 22dc, więc spokojnie, czasami tak się zdarza i nie jest to nic złego, spokojnie czekaj, będzie dobrze!
 
Cześć dziewczynki widzę robi się ciekawie ja tez za wszystkie oczekujące trzymam &&&&&&&&&&&

A co u mnie?? Czekam na czwartek umówiona jestem na badanie HSG ale tak strasznie sie boje i tu mam pytanie do dziewczyn ktore mialy jak mam sie przygotować czy cos zabrac ze sobą??

Wyniki męza odebrane i wszytsko dobrze tylko mnei martwi ilość bo bardzo mało czy z tym da się cos zrobić czy to mogło być ze stresu?? Co najlepeij kupic jakie witaminki czy macie jakies sprawdzone??
Do badania koniecznie trzeba być na czczo i dobrze mieć podpaske bo po zabiegu są krwawienia. Sam zabieg jest mało przyjemny ale krótko trwa więc niema co się bać, będzie dobrze;-);-)
 
Rzeczywiście dziwne, ja musiałam zostać w szpitalu tylko 2godziny po zabiegu żeby mogli mnie poobserwować czy nic się nie dzieję.
 
A u mnie nadal @ brak. A czy beta moze nie wykryc ciazy jak jest np za wczesnie robiona? Bo tak źle sie czuje czuje ze masakra. Prawie zasypiam i nadal boli mnie to podbrzusze.
 
opowiedz cos wiecej o tej wyspie, co i jak, bo ciekawie brzmi :-) no i gdzie ja jeszcze mozna znalezc w DE??
kochana pod berlinem a ty jesteś obecnie z DE i nie reklamują u was??
szukaj Tropial Islands bierz synusia i bawcie się dobrze mój mały zachwycony:):):):)
zjeżdżalnie, pole golfowe, Morze Południowe, baseny , wodospady i dżungla:):) rewelacyjnie:)
gorąco polecam


justkaaa tulam mocno:( trzymaj się kochana
 
reklama
Do góry