reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
agabre, przynajmniej wiesz na czym stoisz, u mnie wczoraj rano w koncu @ sie pojawila na moment, ja juz cala szczesliwa ze w koncu zaczne nowy cykl tymczasem tak jak sie nagle pojawila tak i znikla w tym samym momencie i dalej tylko plamie. A juz myslalam, ze sie rozkreci bo i tempka mi spadla z 36.6 na 36.3 wiec taka mialam nadzieje. Dzis znow 36.5 i zero @. Caly czas w stanie zawieszenia. Nawet dzien wczesniej kupilam test zeby powtorzyc choc wiem ze przy temp 36.5 to raczej niemozliwe a tu @ jak na zlosc z rana na chwile sie pokazala wiec test poszedl do szuflady i znow dalej tylko czekam.
moja przyjaciółka tak miała i to była ciąża wieć może ten test zrób bo wiesz co kobieta to inny przypadek

no i jest @ kolejny cykl starań przede mną ...
widzę że Pomorzanki nawet w ten sam dzień @ dostają ty , Tośka ( ze staraczek 2010 Gdynia) no i ja och te paskudy jednak szkoda że przyszły nieproszone:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
moje cykle to trwają od 28 do 33 dni ale tym razem czekam już 39, chyba mi się owu przesuneło bo jakieś 8 dni temu miałam płodny sluz i właśnie byl na jajeczkowanie, tak więc jeszcze tydzień czekam chociaż już mnie korci żeby zatestować!!!!!!!!Musze wytrzymać!!!!!!!
 
u mnie cykle trwały ok. 28 dni. Za bardzo się nie obserwowałam wiedziałam tylko że olulacja będzie kolo 14 dc. Kochałam się co drugi dzień wieczorem poto by przyjaciele mojego męża się zagnieżdziły na dobre(od 10 dc do 16). I cierpliwie czekałam (żartuje!!). Już w pierwszy dzień spodziewanej @ zrobiłam test i wyszedł pozytywny

i jeszcze jedno co do śluzu to gdy skończyłam brać luteinę to na drugi dzień zaczynałam go mieć coraz mniej a gdy lekarz kazał mi ją znowu brać to znowu jest mi mokro a do konsystencji to ja nie znam się na tym:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hmmm ... no to mamy niezle zwariowane hormowny :-) no mi sie wydaje że też mi się cykl przesunął dziś 32dc a owu chyba 22 dc wiec chyba jutro mogę zrobić test??

ale mnie tak korci że zaraz nie wyrobie, to czakanie sie dłuzy...
jeszcze tydzien temu moja przyszla bratowa urodziła takiego słodziaka że masakra maluski taki i ładniutki mój będzie chrzestnym i ładnie wygladal z nim :-) jakbym teraz zaszla i sie udalo to bylby noworoczniaczek hehe :-) 3mam za Was wszytskie kciuki zeby ten kolejny cykl byl lepszy i wydluzyl @ na 9 miesiecy

a nie wie zadna z Was czy CASTAGNUS może zwiększyć progesteron przez co pomoc w zagniezdzeniu?? bo ja ten lek wlasnie biore od prawdopodobnej owulki do teraz. Ja nigdy nie mialam dłuzszego cyklu niz 29 dni mialam regularne 26 28 i 29 a tu nagle 32 i wcale nie widze zeby byla bo mialam bole przed @
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
agabre, przynajmniej wiesz na czym stoisz, u mnie wczoraj rano w koncu @ sie pojawila na moment, ja juz cala szczesliwa ze w koncu zaczne nowy cykl tymczasem tak jak sie nagle pojawila tak i znikla w tym samym momencie i dalej tylko plamie. A juz myslalam, ze sie rozkreci bo i tempka mi spadla z 36.6 na 36.3 wiec taka mialam nadzieje. Dzis znow 36.5 i zero @. Caly czas w stanie zawieszenia. Nawet dzien wczesniej kupilam test zeby powtorzyc choc wiem ze przy temp 36.5 to raczej niemozliwe a tu @ jak na zlosc z rana na chwile sie pokazala wiec test poszedl do szuflady i znow dalej tylko czekam.


tak do końca to też nie wiem. Dzisiaj dostałam takiego delikatnego plamienia, ale zazwyczaj tak się u mnie to zaczyna. martwi mnie tyko to, że szyjka jest wysoko i że temperatura po południu się utrzymuje.

Nie przejmuj się na razie, takie plamienie w dniu spodziewanej @ może oznaczać implantację (zależy, kiedy miałaś owulację) Temperatura wtedy też zazwyczaj spada na kilka dni, ale żeby na 36,3, to chyba mało możliwe.

lopop ja do tej pory w tę @ tak do końca nie wierzę... dziwna jest, ale to pierwszy cykl z CLO więc chyba może inaczej trochę wyglądać
 
tak do końca to też nie wiem. Dzisiaj dostałam takiego delikatnego plamienia, ale zazwyczaj tak się u mnie to zaczyna. martwi mnie tyko to, że szyjka jest wysoko i że temperatura po południu się utrzymuje.

Nie przejmuj się na razie, takie plamienie w dniu spodziewanej @ może oznaczać implantację (zależy, kiedy miałaś owulację) Temperatura wtedy też zazwyczaj spada na kilka dni, ale żeby na 36,3, to chyba mało możliwe.

lopop ja do tej pory w tę @ tak do końca nie wierzę... dziwna jest, ale to pierwszy cykl z CLO więc chyba może inaczej trochę wyglądać
moja też jakaś dziwna ale pewnie jutro się rozkręci(oby nie)
 
dziwne to wszystko, temperatura po południu 37,5 to krwawienie też takie nijakie. Bardziej przypomina zabarwiony krwią płodny rozciągliwy śluz.
 
reklama
Do góry