reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczynki ! chyba się udało poziom beta hcg wskazuje na ciążę ! dzwoniłam do mojej Pani doktor G. i kazała mi się pojawić za 2 tygodnie bo to bardzo wczesna ciąża! Także na razie należy cieszyć się z umiarem, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć ! ale niespodzianka! bomba! Buziaki dziewczynki ! Trzymam za Was kciuki i coś czuję, że już teraz będę tu stałym bywalcem !
No znalazłam CIe tu:) Super że masz już lepszy nastrój:))) Dbaj o siebie teraz i daj nam znać jak po wizycie. Napisz dokładniej jaki masz w tej chwili poziom Beta HCG??
Trzymaj się ciepło:)
 
reklama
dziękuję dobrze, Myśa święta w Polsce czy na wyspach spędzacie?
no niestety my na wyspach spędziliśmy święta ale tutaj to wogóle ich nie obchodzą, dobrze że jest garstka Polaków i ksiądz Polski to mogliśmy poświęcić jajeczka i w niedziele pójść do koscioła ,w poniedziałek znów wróciliśmy do pracy

dziewczynki ! chyba się udało poziom beta hcg wskazuje na ciążę ! dzwoniłam do mojej Pani doktor G. i kazała mi się pojawić za 2 tygodnie bo to bardzo wczesna ciąża! Także na razie należy cieszyć się z umiarem, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć ! ale niespodzianka! bomba! Buziaki dziewczynki ! Trzymam za Was kciuki i coś czuję, że już teraz będę tu stałym bywalcem !
witaj motylku bardzo się ciesze że betka wskazuje na ciąże, uważaj na siebie a my trzymamy kciuki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczynki ! chyba się udało poziom beta hcg wskazuje na ciążę ! dzwoniłam do mojej Pani doktor G. i kazała mi się pojawić za 2 tygodnie bo to bardzo wczesna ciąża! Także na razie należy cieszyć się z umiarem, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć ! ale niespodzianka! bomba! Buziaki dziewczynki ! Trzymam za Was kciuki i coś czuję, że już teraz będę tu stałym bywalcem !
gratulacje
 
Kochane, poziom beta hcg mam na dzień dzisiejszy 881,87, nawet już nie wiem który to może być tydzień na usg mam iść za dwa tygodnie, ale jestem taka szcząśliwa ! dziękuję za Wasze wsparcie !Buziaki dla Was !
 
motylek gratuluję :-)

ja dziś mam 27dc
liczę że ten cykl powinien mieć 30dni, jutro ostatni dzień biorę luteinę,
w czwartek zrobię test bo tyle się naczytałam o odstawieniu takich leków i poronieniach, że w razie gdyby jednak miało się udać wolę tego nie zrobić bez testu i wcześniejszej konsultacji z moim lekarzem.

Kochane, poziom beta hcg mam na dzień dzisiejszy 881,87, nawet już nie wiem który to może być tydzień na usg mam iść za dwa tygodnie, ale jestem taka szcząśliwa ! dziękuję za Wasze wsparcie !Buziaki dla Was !

to znalazłam gdzieś na innym forum można sprawdzić normy:
Nasz Bocian - Strony o Rodzinie - Forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczynki ! chyba się udało poziom beta hcg wskazuje na ciążę ! dzwoniłam do mojej Pani doktor G. i kazała mi się pojawić za 2 tygodnie bo to bardzo wczesna ciąża! Także na razie należy cieszyć się z umiarem, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć ! ale niespodzianka! bomba! Buziaki dziewczynki ! Trzymam za Was kciuki i coś czuję, że już teraz będę tu stałym bywalcem !

Motylku moje Gratulacje:-):-):-) Ciesze się że się udało:)
Teraz czekamy na dalsze informacje co lekarz powie;-) trzymam kciuki
 
reklama
Do góry