reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
kobitki a czy po clo przed okresem tydzien czy dwa moze bolec brzuch i pachwiny i cycory ?? bo mnie zaczely bolec 3-4 dni po owulacji i to tak ze czasem mam dosc ale to za szybkpo na ciaze mi sie wydaje...a do testowania zostaly mi jeszcze 6 dni... juz nic nie kumam co sie dzieje. w tamtej ciazy tk nie mialam wiec boje sie ze to po clo...
mnie nic nie bolało po clo czułam się bardzo dobrze żadnych objawów co pisało w niepożądanych,
 
reklama
kobitki a czy po clo przed okresem tydzien czy dwa moze bolec brzuch i pachwiny i cycory ?? bo mnie zaczely bolec 3-4 dni po owulacji i to tak ze czasem mam dosc ale to za szybkpo na ciaze mi sie wydaje...a do testowania zostaly mi jeszcze 6 dni... juz nic nie kumam co sie dzieje. w tamtej ciazy tk nie mialam wiec boje sie ze to po clo...
wiesz każdy organizm jest inny i na każdego lek będzie inaczej oddziałowywał, tak samo jest z ciążą:tak:niektóre dziewczyny nie mają objawów a ja np. miałam mdłości i bóle piersi 4 dni przed spodziewaną@, cierpliwie czekaj a my trzymamy kciuki:-)
 
kobitki a czy po clo przed okresem tydzien czy dwa moze bolec brzuch i pachwiny i cycory ?? bo mnie zaczely bolec 3-4 dni po owulacji i to tak ze czasem mam dosc ale to za szybkpo na ciaze mi sie wydaje...a do testowania zostaly mi jeszcze 6 dni... juz nic nie kumam co sie dzieje. w tamtej ciazy tk nie mialam wiec boje sie ze to po clo...

Po Clo raczej nie.... mnie bnajmniej nic nie bolało..ale jak to się mówi każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na leki.. Mnie cyce bolą przed @ zawsze i przy lekach też.. a te bóle jajników mogą świadczć bardzej o zagnieżdżaniu... i bóle pachwinowe... chociaż też nie do końca....:baffled::baffled: musisz cierpliwie poczekać...bo nic innego nie poradzisz..
 
kobitki a czy po clo przed okresem tydzien czy dwa moze bolec brzuch i pachwiny i cycory ?? bo mnie zaczely bolec 3-4 dni po owulacji i to tak ze czasem mam dosc ale to za szybkpo na ciaze mi sie wydaje...a do testowania zostaly mi jeszcze 6 dni... juz nic nie kumam co sie dzieje. w tamtej ciazy tk nie mialam wiec boje sie ze to po clo...

Witaj
Ja przu CLO miałam tak jak Ty że zaraz po owu bolały mnie piersi i brzuch i tak aż do okresu:baffled:
ale kazda z nas reaguje inaczej więc może to byc również na fasolke czego Ci życze ;-)
 
dziekuje dziewczyny za odpowiedz :) no wlasnie przypominam sobie z ejak bylam w ciazy to rypalo m nie w pachwinach ale to kurc ze za wczesnie sie zaczelo tak mi sie wydaje bo 4 dni po owu... raz czytam ze zagniezdzanie zaczyna sie od 4-6 dnia od owu a raz ze od 6-8 ... zglupiec mozna.

lopop to hormon to chyba nie trzeba na czczo
 
reklama
Witam się z wami wtorkowo...

U mnie piękna pogoda aż się żyć chce..
Mam 30 dc i @ nie ma, już 2 dni po odstawieniu Dupka... nic mnie nie boli nawet cyce, tylko mam mdłości wieczorami i mam biały mleczny śluz.... myślicie że to efekt Duphastonu? Bo wiem ze mleczny śluz zwiastuje fasolkę ale nie wiem czy to przypadkiem Duphaston mi takich numerów nie robi... Czy któraś z was tak miała?

Adolfina co u ciebie? @ przyszła czy nie????

Pozdrawiam;-);-);-)
 
Do góry