reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
SERDECZNIE GRATUUJE:-):-):-):-)
Ja tez łapię fluidki:tak:

Ja tez juz po wizycie,pani doktor bardzo fajna:tak:
No i mamy czekac ,dac wykazac sie lekom.
Mam przyjsc w połowie cyklu.
I zrobic prolaktyne oraz progesteron, ale to w kolejnym cyklu.
A we wtorek mam zrobic betke.

Najważniejsze ze dobrze trafiłam:tak:Tak sie ciesze:tak:
A i powiedziała jeszcze ze dawno nie widziała pacjentki z taka dokumentacja badan:zawstydzona/y:
No i may troszke wyluzowac no narazie wszystko co moglismy zrobic jest juz zrobione:tak:
Teraz tylko pracowac:-D:tak:

Hejka:)
No to się ciesze że trafiłaś na dobrego lekarza:-)
Nie ma co się stresowac:tak:
ile Ci się spóznia okres??? trzymam kciuki
 
reklama
WITAM DZIEWCZYNKI:-)U MNIE @ BRAK OBJAWOW JAKICHKOLWIEK NA @ BADZ NA CIAZE BRAK:zawstydzona/y:NIE WIEM CO SIE DZIEJE:-(PODZIWIAM KOBIETY KTORE LATAMI SIE STARAJA,JA JUZ POWOLI TRACE NADZIEJE CO MIESIAC PEKA MI SERDUCHO:-(
Aga - serdecznie gratuluje! i podlapuje fluidki!
trzymaj sie

u mnie test owu wczoraj wyszedl pozytywny wiec.... ;-)
NO TO DO DZIELA:tak:
SERDECZNIE GRATUUJE:-):-):-):-)
Ja tez łapię fluidki:tak:

Ja tez juz po wizycie,pani doktor bardzo fajna:tak:
No i mamy czekac ,dac wykazac sie lekom.
Mam przyjsc w połowie cyklu.
I zrobic prolaktyne oraz progesteron, ale to w kolejnym cyklu.
A we wtorek mam zrobic betke.

Najważniejsze ze dobrze trafiłam:tak:Tak sie ciesze:tak:
A i powiedziała jeszcze ze dawno nie widziała pacjentki z taka dokumentacja badan:zawstydzona/y:
No i may troszke wyluzowac no narazie wszystko co moglismy zrobic jest juz zrobione:tak:
Teraz tylko pracowac:-D:tak:
NAJWAZNIEJSZE TO DOBRY I WYROZUMIALY LEKARZ:tak:JA TEZ MOZE W KONCU NA TAKIEGO TRAFIE.:-)
 
GRATULACJE DZIEKUJEMY ZA FLUIDKI NA PEWNO SIE PRZYDADZA:tak:WIEC TESTY Z MOCZU MOGA KLAMAC,TO DLA MNIE JAKAS ISKIERKA NADZIEJI:-)A NAPISZ PROSZE ILE DNI PO TERMINIE @ ROBILAS TEST???
Tusiu nie dzięjuję co by nie zapeszać:tak:tzn wiesz ja jestem tzw. invitróweczka;-) i test zrobiłam po południu po hm 10dniach, choć lekarz powiedział mi w poniedziałek że napewno jestem w ciąży, chciałam zobaczyć te kreseczki i tylko mi namąciły w głowie a test generalnie nawet przy ivf powinno się robić po 14dniach jak wyczytałam , patrząc na termin małpy to by było 5dni po no ale u mnie to troche liczone inaczej najlepiej chyba zrobić betke bo ta nie oszuka a testy z tego co czytam zawodzą zarówno w jedna jak i druga strone. Tak wiec Tuśka trzymam za Ciebie kciuki;-)
Generalnie wszystki "nie dziękuję" żeby nie zapeszać i chyba zrobimy sobie drzemeczkę z fasolinkami:)
 
Ostatnia edycja:
Tusiu nie dzięjuję co by nie zapeszać:tak:tzn wiesz ja jestem tzw. invitróweczka;-) i test zrobiłam po południu po hm 10dniach, choć lekarz powiedział mi w poniedziałek że napewno jestem w ciąży, chciałam zobaczyć te kreseczki i tylko mi namąciły w głowie a test generalnie nawet przy ivf powinno się robić po 14dniach jak wyczytałam , patrząc na termin małpy to by było 5dni po no ale u mnie to troche liczone inaczej najlepiej chyba zrobić betke bo ta nie oszuka a testy z tego co czytam zawodzą zarówno w jedna jak i druga strone. Tak wiec Tuśka trzymam za Ciebie kciuki;-)
Generalnie wszystki "nie dziękuję" żeby nie zapeszać i chyba zrobimy sobie drzemeczkę z fasolinkami:)
NIE DZIEKUJ NIE DZIEKUJ;-)NO TAK U CIEBIE TO ZUPELNIE INNA SPRAWA:tak:TYLKO U MNIE PROBLEM TAKI ZE TU,W UK, NIE ZROBIE BETKI JESLI NIE BEDE MIALA POZYTYWNEGO TESTU Z MOCZU WIEC DU**:wściekła/y:ZOSTAJE CZEKAC:-(JA ROWNIEZ NIE DZIEKUJE,CHOC NIE WIDZE DUZEJ SZANSY,ALE CUDA SIE ZDAZAJA PRZECIEZ:-)
 
Witam Was Dczynki:-)

Co tam słychac????

Hejka:)
No to się ciesze że trafiłaś na dobrego lekarza:-)
Nie ma co się stresowac:tak:
ile Ci się spóznia okres??? trzymam kciuki

Asienko jeszcze własnie mi sie nie spóznia:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
martuska dzis mam chyba 23dc ,ale nawet nie wiem na 100%

Ojjj kbietko to sie kuruj!!!!

U mnie tez nie najlepiej:-(Moj tatko jest w szpitalu , cos z sercem ,ale dokładnie jszecze nie wiadomo,czekamy na wyniki:-(

Powiedzcie mi moze wy jestescie zorientowane, kiedy zanika ciałko zółte??zaraz przed@ czy wczesniej ? i ile lekarz po owulce moze stwierdzic czy ona była na 100%???
 
reklama
Do góry