reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
z testami różnie bywa, czasami wychodzą bardzo późno, najlepiej zrobić betę
ale od pierwszego cykli z bromkiem miałaś te plamienia?? a jaką temperaturę miałaś??
sorry że tak się dopytuję ale to plamienie + spadek tempki mogę też świadczyć o implantacji
 
reklama
mmm wiesz ja tempki nie mierzyłam a plamienia mi się pojawiały ok trzech dni przed pojawieniem się okresu. Wiesz kochana ja włąsnie w poniedziałek miałam betkę i według lekarza jestem w ciązy staram się nie myśleć o tym teście bo czytałam troszke o tym że testy są zawodne wiec stram się trzymać tego co powiedział mi lekarz ale jednak troszke shizuję:-(
 
nie dziękuje jeśli jutro się potwierdzi zacznę się cieszyć tak na maxa choć pewnie z umiarem żeby mimo wszystko nie zapeszać za mocno
 
e
Suzi mnie w pierwszym cyklu z CLO nie bolały jajniki w 2 fazie, tylko 3 dni przed owu....
a teraz nie bola wcale i nie wiem co myslec a za kilka dni powinna byc owu
do gin nie dam rady isc w tym miesiacu....
czy mozliwe zeby po CLO nie bylo owulacji? jakbys byla suzi w piatek to moglabys sie zapytac???? bylabym bardzo wdzieczna


Mnie juz nie boli nic:-)<tfu,tfu-zeby nie zapeszyc>;-)
Jasne ze zapytam :tak:

mmm wiesz ja tempki nie mierzyłam a plamienia mi się pojawiały ok trzech dni przed pojawieniem się okresu. Wiesz kochana ja włąsnie w poniedziałek miałam betkę i według lekarza jestem w ciązy staram się nie myśleć o tym teście bo czytałam troszke o tym że testy są zawodne wiec stram się trzymać tego co powiedział mi lekarz ale jednak troszke shizuję:-(

Agus to bardzo mocno trzymam kciuki!!!!!
A jaką miałaś tą betke???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurcze wiedziałam że popołudnie to zła pora na robienie testu , ale maz mnie namówił i co wyszła jedna krecha a lekarz twierdzi że jestem w ciąży bo tak wynika z badań krwi i co ja mam myśleć

Kochana nic się nie martw:tak: Może za wcześnie zrobiłaś test???? a tak coś mi się wydaje? Ja wierze że jesteś w ciąży;-) jak tak Ci lekarz powiedział to napewno nie kłamał:tak: Pisz odrazu jak wrócisz od lekarza!!! buzka
 
Hejka dziewczynki dzięki za wsparcie wiedziała będę o 20tej bo o tej ma zadzwonić lekarz, on w poniedziałek powiedział że napewno jestem w ciązy , ale wiecie jak to jest generalnie wiem no bo lekarz raczej się nie myli choć czasem i tak się zdarzyc może, nawet tak się czuję że tym razem się udało, jednak po tym teście który zrobiłam zaczaiła się w mojej głowie iskierka niepewności, ale czekam cierpliwie aż pan doktor ją dziś rozwieje na dobre

Agus to bardzo mocno trzymam kciuki!!!!!
A jaką miałaś tą betke???[/quote]
Hejka Suzi jaką dokładnie nie wiem wiesz jak lekarz mi powiedział że jestem w ciązy , że betka bardzo wysoka to ja juz byłam taka szczęsliwa że nawet nie zapytałam jaka ta betka. Bo w inviccie tam gdzie jestem ta weryfikacja jest telefoniczna rano robisz krew a oni potem oddzwaniają i mówią Ci czy zwiększają dawkę leków , czy betka wzrasta itd wiec czekam dziś na ta 20 mam nadzieję że czas mi szybko zleci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aga - skoro betka wysoka to jest ciaza i lekarz tak powiedzial
a test robilas po poludniu wiec mogl wyjsc negatywny

trzymam kciuki za wizyte i oznajmiaj nam szybko co i jak.
 
Agus to bardzo mocno trzymam kciuki!!!!!
A jaką miałaś tą betke???
Hejka Suzi jaką dokładnie nie wiem wiesz jak lekarz mi powiedział że jestem w ciązy , że betka bardzo wysoka to ja juz byłam taka szczęsliwa że nawet nie zapytałam jaka ta betka. Bo w inviccie tam gdzie jestem ta weryfikacja jest telefoniczna rano robisz krew a oni potem oddzwaniają i mówią Ci czy zwiększają dawkę leków , czy betka wzrasta itd wiec czekam dziś na ta 20 mam nadzieję że czas mi szybko zleci[/QUOTE]
Aga27 to ty bądz spokojna no wynik bety jest ważniejszy niż test z nimi róznie bywa:tak:
Czekamy z tobą do 20tej na konkrety i trzymamy kciuki;-)

swoją drogą w końcu zaczyna się coś tutaj dziać na wątku bo dłuuugo była grobowa cisza hehe
Ja w domu już wariuje, jeszcze dwa dni i testuje ale dzisiaj juz lekkie bóle mam jak na @, dzisiaj jest mój 31dc a cykle mam 30-33 dniowe więc może przyjść w każdej chwili tylko, mam cichą nadzieję że nie zjawi się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry