reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Klaudyna_a tak w ogole to zobaczysz ze ten cykl bedzie szczesliwy bo zaczelas go w moje urodziny wiec nie ma ze nie :-):-):-):-);-);-);-)

Kochana, aż mi łezka wzruszenia poleciała ;-) Dzięki wielkie, ze tak mocno wierzysz. No i bardzo spóźnione, ale bardzo szczere życzonka urodzinkowe żeby wszystko wszystko się dobrze układało!
Dobrze, że się lepiej czujesz, strasznie się cieszę... niedługo dołączymy do Ciebie i jak Ty będziesz pisała, że w drugim trymestrze mdłości przechodzą to my będziemy marudzić jak nas mdli :-D ach.... ależ bym już chciała ...
A z tymi zapachami to jakby co to ja będę miała przechlapane... teraz nie znoszę mocnych zapachów, mam za dobry węch :-D:-D:-D i często mi przeszkadzają, a co dopiero w ciąży :-D
 
Czesc kochane u mnie modem sie zepsul i musze czekac dwa tygodnie na nowy:-(.A tempke mierze lykam wiesiolek i kwasy omega 3,6,9 a juz za pare dni zaczne robic testy owu ale i tak nie mamm nadzieji.
Zycze wam powodzenia w starankach i bede czasami tu zagladac i wam dopingowac:-)
 
Kochana, aż mi łezka wzruszenia poleciała ;-) Dzięki wielkie, ze tak mocno wierzysz. No i bardzo spóźnione, ale bardzo szczere życzonka urodzinkowe żeby wszystko wszystko się dobrze układało!
Dobrze, że się lepiej czujesz, strasznie się cieszę... niedługo dołączymy do Ciebie i jak Ty będziesz pisała, że w drugim trymestrze mdłości przechodzą to my będziemy marudzić jak nas mdli :-D ach.... ależ bym już chciała ...
A z tymi zapachami to jakby co to ja będę miała przechlapane... teraz nie znoszę mocnych zapachów, mam za dobry węch :-D:-D:-D i często mi przeszkadzają, a co dopiero w ciąży :-D

dziekuje za zyczonka :tak::tak:
ja to z tymi zapachami to mam przechlapane... anwet plyn do plukania ciuchow mnie zabija... normalnie masakra... przed ciaza uwielbialam pic herbatke z cytryna... teraz nie moge pic bo zgage mam masakryczna...
a z tymi mdlosciami to pisalam niedawno ze ok a teraz znowu mam :-):-):-) zjadlam za duzo i brzusio boli i mdli... a zjadlam rano niecala kanapke po obiedzie wypilam slaba kawke z mlekiem i do tego rogalik... na obiadek zjadlem kawalek pizzy i sie z bolu teraz zwijam bo za duzo jak dla mnie.... zoladek mi sie skurczyl masakrycznie...
oj ja wam zycze ciazy ale tych mdlosci to nie bo to nie ma ich co zyczyc... zycie tylko uprzykrza... ale gdzies czytalam ze jak sie ma mdlosci to swiadczy o tym ze wszystko jest ok i ze nalezy sie martwic jak ich sie nie ma... ale przeciez sa kobiety ktore nie maja dolegliwosci i jest wszystko ok wiec nie wiem juz sama jak to jest...
 
Czesc Dziewczyny!
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, coś czuję, że czeka mnie kolejny cykl starań,dziś jestem załamana, boli mnie brzuch na @, więc pewnie nadal nie jest mi dane zostać mamusią:-(pozdrawiam was serdecznie

Hej Melani, pewnie że Cię przyjmiemy do naszego gronka:) jak narazie nie ma co się załamywać okresu jeszcze nie ma więc zawsze jest szansa na fasolinke:tak:
Wiem jakie to jest straszne jak dostaje się wredną @ i znowu człowiek się załamuje że nic.... ale nowy cykl to nowa nadzieja... a u Ciebie jeszcze nic straconego!!!!!!!!:-)

Sandrahaha Wszystkiego Najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń i jak najmniej stresów i żeby wszystko poukładało się po Twojej myśli:-):-):-) spóznione ale szczere:-)

Klaudyna jak tam staranka już chyba tuż, tuz???:-)
Jednak w tym miesiącu chyba za pózno na mierzenie temperaturki? a obiecaliśmy sobie z Małżowiną że w tym miesiącu wykorzystamy sytuację do cna:-) jeszcze w środe ide do gin więc mi powie czy jestem po czy przed owu.:tak: buziaki!!!! Pamiętaj o pakciku;-)

Ewka co tam u Ciebie????????
 
Oj Sandrahaha jak tak Ci zazdroszcze tych mdłości, moje marzenie to jest żeby "zwymiotować" a byłabym chyba najszczęśliwsza na świecie!!!!!!
Nie wiem czy czytałaś ale pisałam Ci abyś spróbowała witaminki z żurawiną na mdłości może pomóc a nie zaszkodzi pytałam się mojej "sis" która tez miała strasznie w ciąży, pózniej dostała takie specjalne czopki na mdłości ale to tylko na recepte. Buzka kochana dla Ciebie i dzidziusia:-)
 
No to się ciesze że wyniki są dobre i powinnaś być zdowolona że jest dobrze bo może zaniedługo fasolinka będzie:-)
Temperaturki jeszcze nie mierze musze się zebrać bo czas ucieka! buzka:-)


Dziękuję dziewczyny jesteście fantastyczne!!!! :-) od razu mi lepiej. Dziś pierwszy dzień po odstawieniu luteiny... no zobaczymy. Ale jak do jutra nie dostane to chyba po test polecę z ciekawości hihi. Oh ciekawość straszna!!! Mamy z męzem we Wtorek druga rocznice ślubu. Było by cudownie jak bym pokazała mu test z dwoma kreskami!
Całuję Was wspaniałe :-)dziewczyny!!!!
 
Dziękuję dziewczyny jesteście fantastyczne!!!! :-) od razu mi lepiej. Dziś pierwszy dzień po odstawieniu luteiny... no zobaczymy. Ale jak do jutra nie dostane to chyba po test polecę z ciekawości hihi. Oh ciekawość straszna!!! Mamy z męzem we Wtorek druga rocznice ślubu. Było by cudownie jak bym pokazała mu test z dwoma kreskami!
Całuję Was wspaniałe :-)dziewczyny!!!!
Kochana ja po odstawieniu duphastonu @dostawalam na 3-4 dzien u ciebie jest dopiero pierwszy wiec moze jeszcze poczekaj.A luteina podnosi tempke . Mam nadzieje ze tta temperatura to fasolka a nie dzialanie luteiny.
 
No i dziś z rana dostałam @.... :crazy: no i znowu trzeba czekać i po się starać hihi. Ja powiem szczerze nigdy nie miezyłam temp.... ale może zaczne... brzuch mnie bardzo boli i siedze zdechła w pracy... a wszytscy coś chcą;-(((
miłego dnia życzę! :-)
 
reklama
No i dziś z rana dostałam @.... :crazy: no i znowu trzeba czekać i po się starać hihi. Ja powiem szczerze nigdy nie miezyłam temp.... ale może zaczne... brzuch mnie bardzo boli i siedze zdechła w pracy... a wszytscy coś chcą;-(((
miłego dnia życzę! :-)[/QUOTE
Zyziak dobrze że masz dobre podejście i się nie załamujesz!!!
Dokładnie nowy cykl nowa szansa:tak: Więc fasolkujemy we wrześniu:-)
Trzymaj się cieplutko:)
 
Do góry