reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
No masakra że długo bo zapisałma się jeszcze w grudniu..
Niby prywatna klinika a czekać trzeba prawie tyle co na NFZ. No ale do dobrego lekarza to warto:)

No ja właśnie naczytałam się o tym Inofolicu i Inofemie i piję już jeden cykl. Głownie na ovufriend dziewczyny o tym dużo piszą, że pomogo uregulować cykle i zajść w ciążę. No i pomyślałam, że może tu też ktoś już popija;)
 
Chodzisz do Lux medu? ;-)
Powodzenia Ci życzę z tym preparatem, może i Tobie pomoże i nic więcej nie będzie trzeba :-)
 
do Medicoveru chodze. ale sumie to to samo:)
No mam nadzieje, że chociaż trochę pomoże:) Bo tak to już nie wiem.. No i luteinę dr kazała brać. Ale od 14 dnia cyklu. tylko teraz po tak krótkim cyklu to się trochę zastanawiam czy brac.. myślałam, że albo od 16 dnia do 25 albo nie będę brac wcale i poczekam na wizyte..
sama nie wiem co robic..
 
Enej, oby gin coś zaradził tego 28. Co do luteiny, to z tego co pamiętam, to bierze się ją jakoś właśnie od 15 czy 16 dc. Ale to wszystko gin powinien Ci powiedzieć. A tą luteinę to jakiś inny gin kazał Ci brać od 14dc? Może właśnie na skrócenie cykli?
 
dziewczyny wyskoczę tak nie w temacie, ale kurczę nie wiem co robić..W poniedziałek mam usg genetyczne, według lekarza jestem w 12 tc a według usg i suwaczka 11tc i nie wiem czy nie powinnam przełożyć na za tydzień :confused:
 
reklama
Kruszka no czekam na wizyte i chyba sobie odpuszcze teraz ta luteine, poczekam zobacze co on mi powie:) Troche sie boje, że mi jeszcze zaburzy owulacje bo w sumie to mam nieregularne te cykle i cięzko powiedzieć jak to brać.. A gdzieś czytałam, że luteina przed owu może ją właśnie zaburzać.. Więc raczej poczekam i zobacze co on mi tam powie.

A co u Ciebie? Co teraz bierzesz? Jak starania?
 
Do góry