reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ania_Beata i jak i kiedy testujesz? Ja sama biegałam z testami jak głupia, tylko okres się spoźniał to kupowałam test i zawsze mówiłam że się nie nakręcę a było zupełnie inaczej.

Błonka jak tam u Ciebie? Jak się czujesz? Boziu co to jest to rozejscie spojenia łonowego? Brzmi groźnie, mam nadzieję że po porodzie ten ból ustąpi. Trzymam kciuki za ciebie i Twoje maleństwo.


Fioletowa dziś podwójne święto o Was, wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin Twojego synka :))
 
reklama
No ja powinnam testy zrobić dziś/ jutro. Ale po ostatniej przygodzie, obiecałam sobie, że zatestuję jak już będę mocno spóźniona. Tak z 10-14 dni.
 
dziewczyny jestem jestem ale znikam:)))))
bylismy tydzien na teneryfie wrocilismy w sobote oczywiscie wspaniale powitanie na wyjscie z samolotu :(ulewa ze makabra ,maz otwiera drzwi od mieszkania a Adas w ryk i mi pokazuje ze tu nie ze papappa az mi lzy polecialy.Dzidzia se odezwala a ja zlapalam okropny kaszel , niespie nocami bo mnie tak dusi.Adasko dzis mi zwymiotowal wiec nie wiem czy jakis wirus czy jaka cholerka ,znikam bo lecimy do Pl z Malym pewnie na miesiac wiec sie nie martwciie

Ale piszcie co z Ania!!!czemu w szpitalu???ja nie kumam ktora ktora to na faceboku :)musze zrobic sciagi jedynie Blonke wiem :))))
 
Hej Dziewczyny!!!

Błonka, jesteś już po cc?

Kruszka, jak było na komunii?

Agusiek, jak u Was? Jak noce?

Ania Beata, testowałaś?

Ania, odezwij się jak będziesz mogła.

Nie odzywam się, bo Maria jest przez te upały bardzo absorbująca. Męczy się bidulka i ciągle chce ssać. W te trzy najgorsze dni był ryk w niebogłosy. Nawet cyc jej nie odpowiadał :baffled:. Musiałam dawać jej najpierw kilka łyków wody, żeby się uspokoiła i dopiero cyc. W sobotę za to była u nas masakryczna burza z ulewą i gradobiciem. Połowę drzew w parku wyrwało, staw prawie wystąpił z brzegów i nie ma gdzie chodzić na spacery póki nie posprzątają. Nie było też u nas prądu przez całą noc. Ciepłej wody też nie, a kuchenkę mamy na prąd i nie miałam nawet jak podgrzać wody. Myślałam, że się pochlastam :no:. Włączyli dopiero w niedzielę w południe.
Poza tym Marysia robi postępy i złapana za rączki podnosi się do siadania:szok:. Jest bardzo silna, ale staram się jeszcze jej tak nie nadwyrężać, bo to chyba trochę za wcześnie na siadanie :confused:.
 
Ania Beata jak test?
wysylam ostatnie fluidki ciazowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ja mam cc 2 czerwca albo 3 ale 2 czerwca na 8 mam juz byc w szpitalu na 8 na czczo i lekarka mowila ze moze zetna mnie od razu albo na 2 dzien. Poki co leze. Agusiek ta chrząstka na samym dole jest zwapniona i robi sie coraz ciensza, jest ryzyko ze sie rozejdzie a w tedy bedzie niezbyt ciekawe, lezenie i rehabilitacja po porodzie.

u nas wczoraj byla mega pogoda, az wieczorem sobie wyszlam na podworko bo juz w domu wytrzymac nie moge :/ a potem burza <3
 
Testowałam, bo przecież nie wytrzymałam. Ale test wyszedł negatywny. Już nie wiem nic. Clo brałam jak należy, były dwa pęcherzyki, była owulacja, było serduszkowanie i że tak powiem dupa blada. Wczoraj, kiedy zobaczyłam jedną kreskę, to się rozpłakałam i z tego smutku wypiłam piwo. Aż jedno! I wcale nie było mi lepiej.
 
Ania beata :( no ale kolejny cykl przed Tobą, ja tak na clo jechalam kilkanascie dobrych cykli... tu cierpliwosci trzeba :/ a wiem ze tej malo bo za kazdym razem sie nastawiasz...
 
Ania Beata, przykro mi. Ale jak już Błonka napisała macie nowy cykl i nową szansę. W końcu się uda. Ja dokładnie rok temu zaczynałam można powiedzieć wszystko od początku, bo zmieniałam lekarza. Byłam przekonana, że będzie się to ciągnąć w nieskończoność, zwłaszcza, że nowy gin zaczął roztaczać już na pierwszej wizycie wizję na daleeeeeeką przyszłość: badania, drożność, iui, aż doszedł do in vitro. Nie zdążyliśmy z niczym :-). Wiosna/lato to dobry czas! A który to Wasz cykl?

Błonka, jak Zosia znosi spanie w szynach?
 
aneczek Zosia nie wie ze je nosi.. zakladamy je na spiocha a w nocy jak zaczyna przez sen juz marudzic albo poplakiwac to sciagam.. niewygodnie jej , nie mzoe sie w nich obrócić na bok niestety wiec nie spi calej nocy.. ale mowil nam gosciu zeby nie meczyc jej az tak bardzo i sciagac w nocy jak bedzie trzeba...
 
reklama
Aneczek - mój gin to samo. Wizja dalekiej przyszłości... Z clo pierwszy cykl, ale o dziecko staramy się ok. 1,5 roku.
 
Do góry