reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
maja tak w ogole to ja mysle ze moglo sie udac to jest zawsze 50 na 50 albo w te albo w tamta strone.. ale klucia , goraczka i bol glowy to zawsze "jakis" objaw :)
 
a no zawsze jest 50na 50:) Błonka ty też skorpion?? no oczywiscie ze znalalyby sie i miliony innych objawow typu mdłości itp ale to tylko wmawianie sobie ,niestety:(
 
maja ale tak realnie, masz goraczke boli glowa, masz te mdlosci? ktory masz dc? moze zrob sobie bete jak juz jestes troche po owu... jest szansa jak zawsze :) ja nie jestem skorpionem tylko bykiem ;p ale tak sobie mowie ze teraz jest pora na byki ;d
 
no mdłości mam i odrzuciło mnie troche od tych rzeczy które lubiłam naprzykład dzis mojemu na kolacje robiłam zapiekanki ktore uwielbiam a dzis nie mialam na nie ochoty ale to dziś tak mam ale tłumaczę sobie ze dlatego ze jadłam dziś w mcdonalds i po nim nie mam ochoty na nic:) dziś mam 20dc więc jest o wiele za szybko na jakiekolwiek objawy zwiazane z ciążą a szczególnie na mdłości bo jeśli by się nawet udało to dopiero doszło do zagnieżdzenia fasolki . na betke tez za szybko ale poczekam sobie do wtorku z nadzija i bananem na ustach aż do momentu testu:/ a tutaj juz sie chyba nie skusze na betke bo ostatnio placilam 50euro a za 2tyg w polsce bede i tam tylko 35zł:) więc nawet jak tescik wyjdzie neg a @ nie bedzie to napewno w piatek rano polece na betke:)
 
Maju faktycznie szybko na jakieś objawy, ale mimo wszystko wiesz że każdy organizm jest inny. U mnie stan podgorączkowy i bóle podbrzusza to był pierwszy objaw ciąży, z tym że nie wiem kiedy właściwie się to pojawiło, może już po tygodniu od zafasolkowania, ale dopiero 2 tyg po zajarzyłam, bo te bóle mi jakby przeszkadzały, a tak długo na okres mnie nigdy brzuch nie bolał :)
 
hej kochane...

bardzo dawno tu nie zagladalam, bo staram sie odsunac od "problemu", nie nakrecac i zyc zyciem niestaraczkowm, aczkolwiek w tym cyklu bralam dupka 16-26 dc. Z Waszej wiedzy i doswiadczenia chcialam skorzystac - jak szybko dostaje sie @ po dupku. ile dni po odstawieniu moze sie pojawic? Bo biore slub i sie modle, zeby dzieki dupkowi @ przyszla wczesniej niz zwykle lub pozniej niz zwykle, zebym mogla uniknac zmiany tampona w slubnej sukni :)

z gory dzieki za pomoc!
 
reklama
pok witamy Cię po tak długiej przerwie!!!! kiedy bierzesz ślub kochana??
Aniu ja w sumie nie wiem ale chyba zdarzało mi się że bolał mnie tydzień przed a teraz juz prawie 2tyg przed mnie boli ale może i czasami mnie pobolewał inawet i 2tyg wczesniej a juz nie pamietam ale zobaczymy czas pokaże ,a ja babola walnełam bo myślałam że mam imieninki we wtorek i wtedy chciałam zrobic teścik a mam w poniedziałek bo się powaliło mi że czerwiec ma 31dni:p dobra jestem co:pPP no i chyba zatestuję jednak we wtorek bo poniedziałek zaszybko na bank ,nawet nie licze że w piatek może cosik wyjsc gdyby naprawde byla fasolinka bo @ termin dopiero na piatek, ale powiem Wam kochane ze ja mysle ze to przez nerwy takie mam dolegliwosci bo do ślubu juz tylko 3tyg a ja zamiast biegac i zalatwiac reszte rzeczy to musze siedziec 3tys kilometrów od domq i pracować:(
 
Do góry