reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Myśa :) czesc :) co u Ciebie? :)
ja mam dzis takiego mega pałera ze wysprzatalam sobie, pogotowalam i jeszcze bede czeresnie obrabiac :D
to fajnie że tryskasz energią bo mnie jakieś dolinki łapią. Czekam z niecierpliwością do 7lipca na testowanko i mnie już nosi. A na jakim etapie starań kochana jesteś??
 
Mysa to mocno 3mam za Ciebie &&&&&&& ja powinnam testować 2dni po Tobie ale postanowiłam że we wtorek zrobię pierwszy teścik:p
Ania co za imprezka pisz nam szybciutko!!!
Błonka a ja grałam w eurobiznes :) ale zrezygnowałam bo brzucholek mnie boli qrde dziwne jak na @ mnie tak kłuje a tu jeszcze tydzień został do terminu chyba że nawiedzi mnie wcześniej:( i znowu mi się cykle popierniczą :(( ehhhhhh
 
Mysa ja obecnie jestem na etapie obgryzania pazurow ;p bo we wtorek beta, ale korci mnie by juz zrobic jakis czuly test moze by cos wyszlo? ja 2 dni przed Toba testuje ;p 3 mam kciuki za Ciebie bardzo mocno!
a eurobiznes super sprawa :D lubie ;p ale zawsze przegrywam a potem sie maz smieje ze nie powinnam trzymac lapy na kasie domowej ;p:sorry2::zawstydzona/y:
maja moze to nie @...
 
Błonka cudnie by było ale to zapewne za wcześniej na takie objawy:/ a ja zawsze jestem bankierem i podkradam kasiorke tzn jak we dwójke gramy to nie ale teraz mój siostrzeniec jest u nas na wakacjach i jak już we trójeczkę to podbieram sobie :phihi
 
No dziewczyny, widzę że niejeden test niedługo będzie robiony :) 3mam &&& za dwie kreseczki i potem wysoką betkę. Ja mam teraz 13 dc, ale zero objawów dni płodnych :( Od 5 lipca lutka przez tydzień, zobaczymy czy ten cykl wreszcie będzie krótszy.
A imprezkę robię taką zaległą na 40stkę mojego mężulka. Wiecie, rodzice, rodzeństwo, chrzestni, chrześniaki...
 
Hej dziewczyny...
Wpadam tylko na chwilę... powiedzieć że jestem z wami i trzymam kciuki za 2 tłuste krechy na teście:)

Jak widać po suwaczkach jestem już po... Oliwier przyszedł na świat 14 czerwca o godzinie 11:55 przez cc.
Ważył 3760 i miał 55 cm... jest bardzo grzeczniutki...śpi je i robi kupkę:)
Karmie go cycolkiem i ładnie przybiera bo już wazy 4500:)

Jeszcze do niedawna byłam w takiej samej sytuacji jak wy... dlatego trzymam za was kciuki i serduchem jestem z wami:)
 
Dzastina no to superaśnie :) Gratulujjemy cudownego synka !!!imię piękne wybraliście!!! a na ,,czym,, udało się zafasolkować?? śliczny ten Twój Maluszek!!!w sumie to juz nie taki malutki:) 4500:) Dużo zdrówka dla Was i bardzo się cieszymy że nas wpadłaś podeprzeć na duchu!!! właśnie takie posty daja nadzieję i siłę na kolejne cykle!!!
 
a ja dla picu zrobilam test 10 ml ale 1 kreska.. w tym polu gdzie powinna byc 2 jest jakis cien ale moze to resztka po zastrzyku a moze tylko pasek od kontrolki, heh zobaczymy we wtorek ;p
 
reklama
Do góry