reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
witam :-)
Suzi Ty jak krzykniesz to od razu jestem :)))
u mnie nic sie nie dzieje narazie..mam 7d.c. niedługo starania-na przyszły week wypada owu więc koło srody pewnie zaczniemy starania..
w tym cyklu zrobie tak jak w tym listopadowym co zaszłam -czyli biore Castagnusa a od 16d.c. przez 10 dni bede brała lutkę...się okaże czy to coś da..

Dentico-nadal &&&& za pechole:)

Agusia-no w końcu wiesz na czym stoisz z ta @!!
70 dni matko i córko!!
powodzenia w nowym cyklu:)&&&&&


pozdrowienia 4all :))
 
reklama
agusia a co lekarz mowi na te twoje dluuuuugasne cykle??? Czemu masz takie??? Jaki powod podaje???Wczoraj zle sie czulam ale chcialam poszukac jaka jest przyczyna takich cykli bez @, nie spotkalam sie z tym nigdy,zadna moja kumpele nie miala takiego problemu hm. Jak cos znajde dam znac
 
W sumie nic nie mówi. Czasem wspomni że endometrium za cienkie. Ale nawet nie da mi nic na jego poprawienie. Może coś poradzi ginekolog-endokrynolog.
 
a winko pijesz czerwone czy biale? ziolowe moze byc? bo ja za "wermudkami" przepadam :) jak wroce to napisze co i jak ale sie nie nastawiam na nic, jak by cos mialo byc to by juz bylo dawno, a tu 6 cykl a ja dalej bez fasolki...
 
witajcie
Błonka- &&&&&&&&&&&&& za sug i pęchole!!
daj znac po usg! :)

Myśa- a co to jest ten acesan?? jak sie go bierze i w jakich dniach cyklu??? nie słyszałam o tym leku..
mam nadzieje,ze w czwartek też zobaczysz pięknego pęcholka :)

pozdrawiam :)

Błonka- ja piłam wino czerwone wytrawne..
 
reklama
błonka ja piję czerwone wino półsłodkie i mam domowe winko z winogron pyszne, myśle że ogólnie winko pomaga i możesz pić takie jak Ci smakuje. mama acesan kazała mi brać ginka profilaktycznie i nie wiedziałam w sumie w jakim celu, myślałam że to lek jakiś przeciw zapalny, bo głownie ten lek jest na dolegliwości sercowe, zapobiega powikłaniom zatorowo-zakrzepowych, zawałowi serca ale wyczytałam w necie że biorą go dziewczyny na lepsze ukrwienie czyli na lepsze endo bo ja mam kiepskie. Chyba coś w tym jest bo teraz jak miałam @ to w końcu taką z prawdziwego zdarzenia i nie miałam skrzepów jak nie raz
 
Do góry