reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
palemka - ja mialam tylko hsg ale to co innego. Moze sprobuj na watku "a co z zajsciem po laparoskopii" (czy jakos tak). Sciskam Cie skarbie mocno!


macku - mi gin kazal isc na akupunkture stymulujaca owulacje ale olalam :) i prosze. test pozytywny. Wiec medytacje i akupunkture tez olewam dalej :)
 
reklama
maron to za owocne stranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a mi dalej wariuje mimo ze zaczelam brac lutke od wczoraj
to dzis mierzylam tempke i co :szok: 36.3
jeden dzien wysoko nastepny calkiem nisko wrrrr
 
beatka - dziwna ta tempka, tymbardziej, ze lutke bierzesz ;/ moze jutro odbije? A ta dzisiejsza jest powyzej temp z I fazy cyklu czy spadla ponizej? Bo jesli jest powyzej caly czas to spoko.
 
macku sama sobie daje bo chociaz nie boli w porownaniu do pielegniarki, ktora mi raz dala. Dwa biore bo jeden na mnie nie działa.
Pok bolało Cie HSG?
Wydaje mi sie, ze cos mam nie tak z ta droznoscia bo moj ma wszystko ekstra mi po tych wszystkich wspomagaczach i endo rosnie i pechole rosna i pekaja, a sie nie udaje.
To moze najpierw HSG, a pozniej jak cos laparo... Bo IUI chyba w moim przypadku nie ma sensu
 
kurka. dziwne. moze jutro odrobi? A moze sie udalo? implantacja moze sie obbjawic na wykresie jako skok lub spadek :>:>:> a ktory do dc i kiedy byla owu? i jak dlugie cykle?
 
kurka post pod postem bedzie... - przepraszam!

macku sama sobie daje bo chociaz nie boli w porownaniu do pielegniarki, ktora mi raz dala. Dwa biore bo jeden na mnie nie działa.
Pok bolało Cie HSG?
Wydaje mi sie, ze cos mam nie tak z ta droznoscia bo moj ma wszystko ekstra mi po tych wszystkich wspomagaczach i endo rosnie i pechole rosna i pekaja, a sie nie udaje.
To moze najpierw HSG, a pozniej jak cos laparo... Bo IUI chyba w moim przypadku nie ma sensu

bolalo ale nie jakos masakrycznie. jak bolaca @. Byl moment, ze zabolalo bardziej ale nie jest to nic bardzo strasznego. Bol przy tym badaniu to sprawa indywidualna. Ja mam dosc silne tylozgiecie i lekarz mowil, ze dlatego bol. HSG czesto jest w stanie male zrosty usunac. U mnie bylo ok. Tylko jeden jajowod sie jakos opieral leniwie ale po chwili plyn przesdl, wiec ok.
a czemu mowisz, ze IUI nie ma sensu w Twoim przypadku? Jak dlugo jus sie staracie?
IUI sie zaleca przy slabych wynikach nasienia lub przy nieplodnosci idiopatycznej (bez przyczyny) i w przypadku wrogosci sluzu.
 
macku sama sobie daje bo chociaz nie boli w porownaniu do pielegniarki, ktora mi raz dala. Dwa biore bo jeden na mnie nie działa.
Pok bolało Cie HSG?
Wydaje mi sie, ze cos mam nie tak z ta droznoscia bo moj ma wszystko ekstra mi po tych wszystkich wspomagaczach i endo rosnie i pechole rosna i pekaja, a sie nie udaje.
To moze najpierw HSG, a pozniej jak cos laparo... Bo IUI chyba w moim przypadku nie ma sensu

Podczas laparoskopi też można udrożnić jajowody, ale faktycznie najpierw na Twoim mijescu podeszłabym do hsg, potem IUI, a jak dalej nic z tego nie wyjdzie to wtedy laparoskopia Ja miałam wszystko właśnie w takiej kolejności robione:)
i teraz czekam...

spadla ponizej i to sporo
bo w I fazie wahala sie ok 36.5

masz może gdzieś wykres na kompie???
Chętnie bym zobaczyła jak to wygląda...
 
reklama
Podczas laparoskopi też można udrożnić jajowody, ale faktycznie najpierw na Twoim mijescu podeszłabym do hsg, potem IUI, a jak dalej nic z tego nie wyjdzie to wtedy laparoskopia Ja miałam wszystko właśnie w takiej kolejności robione:)
i teraz czekam...

jajowody mozna udroznic przede wszystkim podczas laparo. HSG moze "przy okazji" usunac male zrosciki. Mi gin tez tlumaczyl, ze najpierw HSG i jesli tam wyjdzie niedroznosc, ktora sie nie usunie podczas badania, to wtedy laparo i IUI.
Cale szczescie poki co bylo tylko hsg, na laparo nie ma potrzeby a co do IUI to daje naturze czas do wakacji i zobaczymy :)
 
Do góry