reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
mama jestes niezastąpiona:)
wikulaa, pok, macku dzieki za odp
macku mam PCO i dlatego nie rosna. Biore na wzrost zastrzyk, a pozniej na pekniecie ale w poprzednim cyklu mi pekl bez zastrzykow zobaczymy jak bedzie w tym cyklu. Mam nadzieje, ze do pn nie peknie bo to bedzie 13dc w poprzednim tez bylam w 13dniu.
A gdzie mozna zrobic takie badanie na sluz, zeby sprawdzic?Do tego badania tez potrzebne jest nasienie?
Jeszcze jedno pytanko:)
postanowilam sie kochac co drugi dzien bo stwierdzilam, ze nie robie testow owu. Ale nie w tym rzecz:) wczoraj wieczorem sie przytulalismy i dzis popoludniu mialam sluz jakby plodny ciagnisty i szklisty. no ale dzis dopiero 8dc. Takze czy to mozliwe, ze chlopaki dopiero teraz ze mnie wyplywaja? Ale czy nasienie sie nie uplynnia po jakims czasie i juz nie jest takie ciagniste?
 
reklama
tak ja w poprzednim cyklu miałam laparo, pousuwali mi rózne zrosty, więc teraz licze na sukces:))



Mam nadzieję, że ani IUI ani żadna laparoskopia nie będę potrzebne:))
A mąż badał nasienie??? bo nie doczytałam nic na ten temat...



Mój mąż ma rewelacyjne wyniki badania nasienie, a mimo to gin stwierdzil, że jest sens robienie IUI, bo plemniki po prostu wtedy mają łatwiej:))

badał :) jest ok :)
ze mna tez wsio ok. nie wiadomo czemu sie nie udaje dlatego w perspektywie IUI.

;-)

Nie - jutro jade na podglad:tak:

no to kciuki :) daj znac koniecznie!
 
Hej Potwory!!!

Czemu milczycie??????????
Myślałam, że będę miała dużo czytania a tu cisza....

Któraś testuje w najbliższym czasie??????????
 
macku dzisiaj na podgladzie - mam nadzieje, ze szybko da znac jak sie sprawy maja.
ja testuje za 2 tygodnie dopiero, wiec na mnie nie licz :)

ale rzeczywiscie cisza tu dzis koscielna :)
 
MAĆKU- czekamy i &&&&&&

WIKULA- cześć kochana-&&&za testowanko:)
mam nadzieje,ze to jest Twoj cykl !!

POK- a Wy ładnie działajcie:)

PALU- ja też mam taki śluz o jakim piszesz już w 7d.c. wiec może tak być :)to na pewno nie chłopaki:)nasienie jest lejące ,ale nie ciągnące :)
 
Witam dziewczyny ja mam dzisiaj 30 d.c. i właściwie to czekam na okres, byłam chora w połowie cyklu i sama nie wiem kiedy owulka była . No bo 24 d.c. czułam straszne kucie lewego jajnika i jeśli dopiero wtedy owulacje miałam to okres dopiero za tydzień dostane ehhh...
 
reklama
witam,wszystkie staraczki:-)nie pisze za czesto bo duzo pracy ostatnio.ja testuje okolo 3 kwietnia,ale wiem na 99 %ze bedzie negatywny,no ale ten jeden procen to zawsze nadzieja:-)no nic od nowego cyklu znowu zaczynamy z chormonkami,ale to ostatni cykl i potem iui:-D
dziewczyny wiem ze to moze nie moja sprawa,ale ciekawa jestem w jakim wy wiku jestescie???
 
Do góry