reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kochane wytlumaccie mi jedno :-) moj wynik TSH to 3,35 mlU/l przy normie 0,27-4,2, niby sie mieszcze i moja ginekolog powiedziala, ze jest ok, a dzis czytam, ze podczas staran powinna byc ok 1,5. Jak to jest naprawde??
 
reklama
mama bardzo mi przykro i tule :(
ja tez staram sie juz prawie rok i wiem co to znaczy
ale odkad dostalam @ znow nadzieja przyszla wiec glowa do gory nie poddawaj sie
a robilas mezowi badania?
bo ja nie i moj narazie sie nie wybiera

a z pierwszym i drugim zaszlas na clo?
 
hej maron,no wiec ja mialam wynik 4,00 i dostalam chormonki,zeby tak troche wzmocnic.bo niedoczynnosc moze w jakim stopniu wplywac na zajsci w ciaze,no wie lykam raz dziennie razem z wspomagaczami,zobaczymi co z tego wyjdzie:-Dto pierwszy cykl z chormonami i clo:tak:

t
 
hej dziewczyny:-)asiiek- to zna czy......,bo ja ciemna w tych sprawach........,ze jak by twoj te wyniki ok mial to bys miala duza szanse na blizniaki nawet???;-)mam nadzieje ze u mnie tez tak pieknie urosna :tak:ale poki co czekam na @,mam od wczoraj do teraz takie plamienie,koloru kawy z mlekiem:eek:jak co miesiac nie chcialam cholery to przylazila z hukiem,a jak chce to nie przylezie no:angry:

przy stymulacji jest mozliwe wystapienie ciazy mnogiej :-) znam laske, ktora spodziewa sie trojaczek po iui :-)

amalfi ani iui ani ivf nie daje 100% pewnosci powodzenia a roznica w cenie kosmiczna....jesli wyniki beda dobre to sprobuj iui..nawet gdyby miało sie udac za 3 razem to wydacie 3tys a nie jaksies 14 za ivf
 
trojaczki!!!!!!!oj nie wiem ,bym chyba na kolanach do czestochowy poszla:-Dwszystko jedno ile oby wogole i zdrowe:-)
asiiek,a noz u was sie teraz uda:-)mam dobre przeczucia:-)
 
reklama
hej dziewczyny ;) nie było mnie pare dni. dzis jest u mnie 16dc i od 2 dni robie testy owulacyjnme ale niestety wychodza negatywne. jutro ide do ginekologa i zobaczy czy pecherzyk jest duzy i jesli bedzie ok to poprosze o zastrzyk. zlapalo mnie ostre przeziebienie i boje sie ze lekarz powie zeby przelozyc zastrzyk. mam nadzieje ze bedzie ok bo bardzo licze na ten zastrzyk i na ten cykl. trzymajcie kciuki. w czwartek wieczorem ssie odezwe i zdam reacje.
 
Do góry