reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Myśa może idź jutro na betke będziesz wiedziała na czym stoisz, bo to badanie napewno wykryje Ci czy fasolka jest czy jej nie ma. Oczywiście &&&&&&&&&&&&&&& żeby była:tak::tak::tak:
 
reklama
maćku owulke miałam 18 dni temu, może faktycznie zbyt wcześnie albo po prostu owulka była wczoraj bo jajniki bolały wczoraj najbardziej, szyjka jest wysoko i jak by otwarta. Jak ja brałam clo to miałam suchoty straszne, to częsty skutek uboczny ale nie u każdej. Trzymajcie sie ciepło pa
 
hejj dziewczyny ta niepewnosc mnie dobija musze czekac do ok 11 listopada na @ i aby móc zatestowac szkoda ze nie mozna zrobic tego szybciej i zeby juz byl wiarygodny wynik bo naprawde mozna zwariowac
 
andzia00917 dont worry, wytrzymasz!!! To niecale dwa tyg.

Dzien dobry wszystkim!!! Dzis zaczynam clo! Mam nadzieje ze nie zapomne zazyc!!!! Bo chce wziac po sniadanku!! Iwtedy tak jak ty andzia bede wypatrywac @ i bede sie modlic zeby nie pryszla
 
czesc babki

ja wczoraj bylam u gina ,zeby zobaczyc czy nie zrobily sie torbiele i po usg okazalo ie ,ze torbieli nie ma i....mimo odstawienia Clo pecherzyk urósl i ...pękl-okazalo sie ,ze w srode mialam owulke a nic na to nie wskazywalo ,nic ne czulam-dzialanie bylo we wtorek,zupelnym przypadkiem udalo nam sie zadzialac na dzien przed owu.teraz sie zastanawiam czy 3 tyg brania witamin cos pomogly na męża ruchliwość...czekamy do 10 listopada i sie okaże-&&&&&&&&& mile widziane :)))
 
mama to dla ciebie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& tylko mnie nie wyprzedz z 3cim dzieciatkiem, musze byc pierwsza, wtedy bedziesz radzic co i jak, bedziemy puchnac w szczesciu, a co???
 
reklama
Do góry