reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Dzieki margie za wskazowki. Nie czytam ulotki bo ja mam po angielsku i nie chce mi sie wysilac. Sprawdzalam na necie troche, ale w sumie mam to gdzies, to tylko 5dni, a czego nie robi sie dla szczescia??!!!!! Prawda? Brzuch mnie nawala ide cos wziac przeciwbolowego. A ile cyklow bierzesz clo?
 
reklama
Dzieki margie za wskazowki. Nie czytam ulotki bo ja mam po angielsku i nie chce mi sie wysilac. Sprawdzalam na necie troche, ale w sumie mam to gdzies, to tylko 5dni, a czego nie robi sie dla szczescia??!!!!! Prawda? Brzuch mnie nawala ide cos wziac przeciwbolowego. A ile cyklow bierzesz clo?
To mój pierwszy cykl z clo. Biorę jeszcze bromergon na obniżenie poziomu prolaktyny i tez dobrze go znoszę (tylko mam zawroty glowy ale to jak za szybko sie podniosę- do przeżycia)
A Ty tylko clo czy coś jeszcze?
 
Musze poczytac o tym ale nie mam czasu, wezma dodatkowy dzien wolny jak przyjda plodne bo jestem juz przemeczona, a nie chce tez zeby to clo na marne poszlo
 
Myśa a powiedz mi czy Ty ten cykl byłaś na clo? dostałaś pregnyl czy nie było potrrzeby i czy miałaś coś na II fazę cyklu.
Ja przy miałam takie objawy jak Ty- nigdy nie miałam PMS i powiem Ci, że była to ciąża (ale niestety poroniłam) miewałaś może bolesne PMS? bo jeśli nie to głowa do góry. Może poprostu za wcześnie na testowania hmm? Trzymam za Ciebie kciuki Kochana. Postaraj sie nie myśleć za dużo (wiem, że to trudne- ale poradzisz sobie!)
Margie no ja w tym cyklu tylko na bromergonie i tyle, nawet o luteinie zapomniałam ale teraz będę musiała wziąć jak @ nie przyjdzie zeby ją wywołać. Nie miałam nigdy bolesnych miesiączek ani PMS może lekkie rozdrażnienie, czekam cierpliwie może faktycznie za wcześnie na test. A powiedz ty kiedy testujesz i jaki masz dzisiaj dc?? Trzymaj sie pa
 
cześć dziewczynki, no własnie chciałam powiedzieć że to nie są wymyslone objawy, sutki bolą okropnie że po schodach jak schodze to trzymam piersi, a jajniki tak dokuczają że ledwo chodze, do tego wzdęty brzuch jak balon.Trzymam kciuki za blizniaki Margie i za was wszystkie, idę spać bo własnie wróciłam z pracy pa
Wierze Ci:tak:
Z moich wlasnych obserwacji wynika, ze w zeszlym cyklu tez u mnie cos bylo, ale sie nie utrzymalo:no:
A wiesz kiedy mialas owulke? Moze faktycznie za szybko na testa?
Witam staraczki!!!!!
Ja od jutra zaczynam clo, hurrrra!!!!! Dostalam dzis @ wiec niedlugo zaczynam staranka. Ciekawe jak bede sie czuc po tym clo. Nigdy tego nie bralam. Ale w sumie czego nie robi sie dla dzidziusia.
Ja nie mialam zadnych skutkow ubocznych clo:no:

I duphaston od 16 dnia cyklu ale nie wiem na co to jest
To progesteron, ktory ma pomoc utrzymac ewentualna fasolke. Tylko musisz go wziasc dopiero po owulce, zeby Ci jej nie zahamowal.:tak:
 
reklama
Do góry