reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
asiucha-L to mnie teraz zaciekawilas :) pierwszy raz slysze o takim leku... szukalam czegos na necie i powwiem ci ze opinie sa podzielone... ale to chyba normalne... kazdy organizm dziala inaczej wiec jesli lekarz ci je przepisal tzn z sa dobre dla ciebie... czytalam ze mozna ten lek brac kilka miesiecy juz przed staraniem sie ze niby przygotowuje organizm ale niestety wiecej ci nie pomoge bo niestety nie bylam na tym leku i nie mam pojecia...
ja dzisiaj wezme ostatni clomid, w czwartek do lekarza na usg i sie zobaczy...
dziewczyny trzymac kciuki...
 
asiucha-L to mnie teraz zaciekawilas :) pierwszy raz slysze o takim leku... szukalam czegos na necie i powwiem ci ze opinie sa podzielone... ale to chyba normalne... kazdy organizm dziala inaczej wiec jesli lekarz ci je przepisal tzn z sa dobre dla ciebie... czytalam ze mozna ten lek brac kilka miesiecy juz przed staraniem sie ze niby przygotowuje organizm ale niestety wiecej ci nie pomoge bo niestety nie bylam na tym leku i nie mam pojecia...
ja dzisiaj wezme ostatni clomid, w czwartek do lekarza na usg i sie zobaczy...
dziewczyny trzymac kciuki...

Dzięku choć za zainteresowanie, nikt chyba tego nie bierze i to mnie nie pokoi. Biorę to ale starań nie zaprzestałam bo u mnie ciężko z dojrzałymi pęcherzykami. Zastanawia mnie własnie branie tego leku a ciąża, przecież puki nie minie ermin @ to nie zorientuje się że jestem w ciąży a leka nadal będe brała. No i martwi mnie to że nikt nie bierze tego leku i nikt nic nie wie. Na te dolegliwości to każdy bromergon dostale, luteinę czy clo a nie dostinex.
 
ja mam pytanie odnosnie clo

czy zauwazylyscie wydluzenie cyklu podczas brania clo?

mialam cykle 20-29 dniowe, od 3 -mcy lykam clo i dostaje @ co 30-32 dni, jak myslicie ma to zwiazek z tym lekiem?
 
elfa75 ja mam swoje cykle 32-34dniowe i branie clo mi nic nie zmieniło.Trudno powiedzieć ale już gdzieś czytałam na forum że dziewczynom wydłużyły się cykle.
 
wydaje mi sie ze to wszystko zalezy od organizmu... tak samo jak niektorzy maja objawy po clo a inni nic... ja na szczescie nie mialam objawow no moze jeden przyplywy ciepla ale to tylko kilka razy i nic strasznego wiec ok...

asiucha-l ja znalazlam cos takiego na necie ,,Dostinex (dzisiaj pytałam w Krakowie )ma być za miesiac cena 300zł 8 tabletek.Po nim czułam się super.Jedna tylko mała uwaga na samym początku ostre trwajace około kilkunastu sek bóle głowy.Po 3 tyg.przeszło.Prolaktyne zbił poniżej normy.Tyle tylko,ze na miesiac przed ciaza trzeba go odstawic.Więc teraz jestem na bromergonie 2x1 i fatalne samopoczucie.Mam go brać w ciazy...tak sie wypowiedzieli znani i cenieni profesorowie z Krakowa i Warszawy.,,
 
asiucha-l ja znalazlam cos takiego na necie ,,Dostinex (dzisiaj pytałam w Krakowie )ma być za miesiac cena 300zł 8 tabletek.Po nim czułam się super.Jedna tylko mała uwaga na samym początku ostre trwajace około kilkunastu sek bóle głowy.Po 3 tyg.przeszło.Prolaktyne zbił poniżej normy.Tyle tylko,ze na miesiac przed ciaza trzeba go odstawic.Więc teraz jestem na bromergonie 2x1 i fatalne samopoczucie.Mam go brać w ciazy...tak sie wypowiedzieli znani i cenieni profesorowie z Krakowa i Warszawy.,,

Dzięki wielki, jestem już po dwóch dawka i jest ok, zupełnie nic mi nie dolega. A lek faktycznie drogi za dwie tabletki zapłaciłam 112 zł ale starczy na długo bo ja jedną tabletkę na 4 części dzielę i biorę 1/4 co tydzień więc w sumie mam 2 tabeletki na 2 miesiące.
 
to bardzo drogie...:szok: ja jestem na clomidzie dokladnie... ten lek ma dzialanie jak w polsce lek nazywany clostilbegyt... ostatnio znalazlam ciekawy artukol po angielsku... byly 2 grupy kobiet... nie wiem ile osobowe ale nie wazne... jedna zaczela brac clomid od 1 do 5 dnia cyklu a druga polowa chyba od 3 do7 albo 5 do 10... ale nie wazne... w kazdym badz razie po pierwszym razie z clo 25 kobiet z grupy od 1 do 5 dnia cyklu zaszlo w ciaze... natomiast w drugiej grupie NIKT... bardzo ciekawy artykol... z tego wynika ze duzo wieksza skutecznosc ma clomid (i chyba tez polski leki) brany od 1 dnia cyklu... ja jestem po 1 razie z clo... w czwwartek na usg to sprawdzimy a pozniej napisze czy zadzialal lek tak jak POWINIEN :-)
 
reklama
ja mam pytanie odnosnie clo

czy zauwazylyscie wydluzenie cyklu podczas brania clo?

mialam cykle 20-29 dniowe, od 3 -mcy lykam clo i dostaje @ co 30-32 dni, jak myslicie ma to zwiazek z tym lekiem?
Ja jestem teraz w trakcie II. cyklu z Clo i zauwazyłam, że cykl się trochę wydłużył i nie miałam tak obfitych miesiączek (zawsze 7-8 dni, a teraz 4-5).
 
Do góry