reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
mama05, test o czułości 10mlU/ml powinien moim skromnym zdaniem wykryć ewentualną ciążę już na tym etapie. A te standardowe są na pewno mniej rzetelne (tzn.mam na myśli te o czułości 25) i potrafią oszukiwac nawet po spodziewanym terminie@. Życzę Ci aby tak czy inaczej wynik wyszedł pozytywny:tak:...
 
reklama
BAFINKA,TOFIKA- dzieki i trzymajcie &&-możę tym razem...;-)

TOFIKA- ja nie pomoge z tym lekiem bo go nie bralam i nie miala problemu z prl...
mi ginek teraz powiedzial,ze mozemy sie statac przy estrofemie ,ale raczej na nic nie liczyc..a jak bedzie zobaczymy..w tym cylu byl luuuz i spontan.


ANDZIA- jak tam u Ciebie na froncie-mam nadzieje,ze nie ma @:no::rofl2::rofl2:
 
Witam!
Ja z chęcią natychmiast bym sie pożegnała z @:), ale lekarz powiedział że w tym cyklu mamy się nie starać. Nie wiem za bardzo dlaczego. Wybrałam prawie parlodel (jak już pisałam miałam brać do połowy cyklu a potem za 7dni sprawdzić prl) i nie wiem czy wam tez lekarz "zakazywał" zachodzenia w ciążę podczas brania go (lub bromergonu)?
Ja biore bromka i lekarz nie zakazal mi staranek.

czesc babeczki


zwracam sie z uprzejmą prośba o trzymanie &&&&&&&&&&&&&&&:-D:-D;-)
pozdrawiam Was kochane!!
Trzymamy!!!!!!!!!!
 
cześć dziewczyny, odebrałam wyniki, tym razem prolaktyna w normie:? nie wiem co jest grane, tydzień wcześniej miałam o 10 za wysoką a teraz w granicy normy, czy stres może ją aż tak podnieść??
 
cześć dziewczyny, odebrałam wyniki, tym razem prolaktyna w normie:? nie wiem co jest grane, tydzień wcześniej miałam o 10 za wysoką a teraz w granicy normy, czy stres może ją aż tak podnieść??
Widocznie moze. Ale z tego co czytalam to bardzo duzo czynnikow ma na nia wplyw (seks, wysilek fizyczny, jedzenie...)
A lekow zadnych nie bralas?
 
no właśnie nie, lekarz kazał mi sprawdzić PRL bez leków, za pierwszym razem jak zobaczyłam wynik tosię załamałam, ten odtatni jest super, 7 przy normie 1-24 :)
 
no właśnie nie, lekarz kazał mi sprawdzić PRL bez leków, za pierwszym razem jak zobaczyłam wynik tosię załamałam, ten odtatni jest super, 7 przy normie 1-24 :)
wine ma nawet pośpiech na badanie więc jak się spieszyłaś na nie to jest wynik podwyższony więc na prl ma właściwie przyczynę wszystko

mama &&&&&&&&&&&&&&&& obyś przelamała złą passę @:):)
 
mmm..., ja też właśnie odebrałam wyniki prl po 9dniach zażywania tabletek. I jestem pozytywnie zdziwiona . Z poziomu 48 spadła nawet zanadto, bo ponizej poziomu normy:-). Zadzwoniłam do gina i kazał mi natychmiast przerwac branie parlodelu.Za 7dni mam bez leków powtórzyć badanie. Tak jak ty nie wiem o czym to świadczy, ale ja się cieszę że lek szybko zadziałał, a może nie był on nawet konieczny. Na poprzednie badanie poszłam zaraz po wstaniu z łóżka i byłam trochę zmęczona spacerem, a któraś tu z dziewczyn na forum pisała że trzeba z dwie godzinki po wstaniu z łóżka robić to badanie. No cóż mam nadzieję że powtorny wynik będzie ok.
Ale lekarza chyba nie posłucham i w tym cyklu będę się jednak starać. On chce koniecznie mnie stymulować w przyszłym cyklu clo, a ja wolałabym tego uniknąć.
 
reklama
mmm..., ja też właśnie odebrałam wyniki prl po 9dniach zażywania tabletek. I jestem pozytywnie zdziwiona . Z poziomu 48 spadła nawet zanadto, bo ponizej poziomu normy:-). Zadzwoniłam do gina i kazał mi natychmiast przerwac branie parlodelu.Za 7dni mam bez leków powtórzyć badanie. Tak jak ty nie wiem o czym to świadczy, ale ja się cieszę że lek szybko zadziałał, a może nie był on nawet konieczny. Na poprzednie badanie poszłam zaraz po wstaniu z łóżka i byłam trochę zmęczona spacerem, a któraś tu z dziewczyn na forum pisała że trzeba z dwie godzinki po wstaniu z łóżka robić to badanie. No cóż mam nadzieję że powtorny wynik będzie ok.
Ale lekarza chyba nie posłucham i w tym cyklu będę się jednak starać. On chce koniecznie mnie stymulować w przyszłym cyklu clo, a ja wolałabym tego uniknąć.
Mi po bromku tez prl spadla ponizej normy. A zaczynalam od 2 tab na dzien. Pozniej baralam po 0,5 tab i utrzymywala sie w przyzwoitych granicach. Gdy odstawilam bromka, aby sprawdzic jak bedzie - poszybowala w gore do ponad 50:szok: Teraz nie wiem jak jest...

Zycze Wam dziewczyny, aby u Was nie bylo takich skokow!:tak:
 
Do góry