reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
LOPOP- tule Cie -wiem qrcze jakie to wnerwiające-ręce opadaja....podaje czekoladke..

IZA- czekaj kochana,moze sie jutro podniesie:tak:
ja z ostatnich 4 dni mam 37,37,1, 36,9 i dzis 37,1 mam dzis 21 d.c.


ANDZIA Ty testujesz w poniedzialek a ja we wtorek:tak:
MAĆKU a Ty kiedy??;-)
Jeśli @ nie dostane to pewnie zatestuję ale też nie liczę na cuda bo też mi temp.pomału obniża się wczoraj jeszcze miałam 37.3 a dzisiaj już tylko 37,15więc raczej się nie nastawiam a poza tym to niemam żadnych objawów no może ttlko trochę piersi mnie bolą ale tak mam przed każdą @ więc to raczej nie objaw:no::no:
 
reklama
Ja z chęcią natychmiast bym sie pożegnała z @:), ale lekarz powiedział że w tym cyklu mamy się nie starać. Nie wiem za bardzo dlaczego. Wybrałam prawie parlodel (jak już pisałam miałam brać do połowy cyklu a potem za 7dni sprawdzić prl) i nie wiem czy wam tez lekarz "zakazywał" zachodzenia w ciążę podczas brania go (lub bromergonu)?
 
czesc babeczki
ja dzis kiepsko spalam a teraz ziewam..
wrocilam wlasnie od fryzjera.
jutro ginek-i jak na wizycie bedzie "coś podejrzewal" biorąc pod uwage to moje rozpulchnienie to zrobie test w środe rano.
nadal mam temp 37,1 dzis mam 24 d.c. a @ mam dostac najpozniej w czwartek czy jak zrobie test o czulości 10 w srode to wyjdzie????jesli jestem to powinno sie choc blado zabarwić:-p
no ,zobaczymy-w tym cyklu dalam na taki luz ,ze nawet nie biore kwasu foliowego...nie wiem czy jest mozliwe zafasolkowac w pierwszym cyklu z estrofemem,ale wierze do końca ,ze @ nie przyjdzie...

zwracam sie z uprzejmą prośba o trzymanie &&&&&&&&&&&&&&&:-D:-D;-)
pozdrawiam Was kochane!!
 
reklama
Do góry