reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Słońce - a takie pytanie - na co bierzesz acard? Jeśli masz takie krwawienia to powinnaś natychmiast iść do lekarza bo to oznacza że jesteś za bardzo rozkrzepiona i może dojść u ciebie do krwotoku. Acard ma za zadanie rozrzedzać krew zapobiegając zakrzepicy. Jeśli reagujesz krwawieniami to znaczy że albo: bierzesz za dużą dawkę, albo jest Ci niepotrzebny (no chyba że masz wskazania) - tak czy siak - biegiem do lekarza bo możesz sobie zrobić ogromną krzywdę.
 
reklama
hej acard dostalam jako zalecenie od ginekolog po ciazy biochemicznej i rocznym bezowocnym staraniu sie o drugie dziecko...nie biore juz go od 4 dni , krwotokow nie mam tylko ciagle plamie-juz sie umowilam z gp na nastepny tydzien a ze mieszkam w uk to zanim on dojdzie do przekonania ze cie musi skierowac do endokrynologa lub ginka na kase chorych (przypuszczam) to zejde chyba na zawal wrrr
 
zmień gp :) serio - ja wybrałam sobie gp takiego że wypisuje mi to co chce i nie wchodzi w szczegóły - czasami się zapyta tylko "eee... a to potrzebne na... ?" a ze skierowaniami do szpitala wygląda tak: "bo wie pan..... to tamto, tak a nie inaczej, tak - tego tamtego i siamtego już próbowałam, nie nie dało poprawy - tak lekarze w polsce też szukali... skierowanie? tak poproszę - jeśli ma pomóc ;P tak dziękuję". Też mieszkam w UK i wiem jak jest ciężko, ale da się znaleźć element bardzo podatny na sugestie i którym da się kierować jak pacynką.

Krwotoku mieć nie musisz, ale takie plamienia mogą do nich doprowadzić. I do anemii - która też ci nie pomoże w staraniach o dziecko.

Ja bym przycisnęła emocjonalnie gp - zależy ci, chcesz, nie możesz, problemy, już nie wiesz co masz robić itp - jednym słowem wziąć na litość. Nawet najbardziej zatwardziały lekarz pęknie :p Powodzenia i zdrówka życzę :)
 
czesc dziewczyny. Jestem mamą i po stracie dwóch ciąż w bardzo krótkim czasie, teraz na stymulacji clo i mój organizm troche ześwirował. Mam pcos, zawsze dobrze reagowałam na clo byłam pod ścisłą kontrolą lekarza. W 13 dc miałam 3 pęcherzyki 1,6 cm w górę, to był pt lekarka stwierdziła, że to za wcześnie na pregnyl i zaleciła badanie w on a w pon jeden mniejszy pęcherzyk jeden 2,35 i jeden 2,8. nic nie mówiła, tylko, że roche duże te jaja. Wg mnie jestem przestymulowana, troche jestem w temacie nie jest to mój pierwszy cykl z tym lekiem., ale nigdy nie maiłam takiej sytuacji. Czy spisać ten cykl na straty ? czy jest szansa ze takie duże pęcherzyki po pregnylu 5000j są w stanie pęknąć czy raczej nie ?
 
kulka wydaje mi sie ze wystarczylo by podac zastrzyk na pekniece troche wczensiej (kiedy maja ok 18 mm) albo zmniejszyc dawke clo
 
Dziewczyny, mam 2,5 opakowania luteiny Admed 100mg dopochwowej. Chodzę na NFZ i jeden lekarz mi przepisał, żeby brać już do porodu, a drugi , któremu bardziej ufam, kazał odstawić. Szkoda, żeby leżała i się zmarnowała. Jeśli któraś ma receptę od swojego lekarza, to chętnie odstąpię. Odbiór osobisty w Olsztynie albo za zwrotem kosztu przesyłki.
 
reklama
Witam. Czy ktoras z Was brala Miositogyn (proszek do rozpuszczenia w szaszetkach). Mam przepisane to i clo. Bez wskazan dawkowania. Mozna obydwa na raz?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry