reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny co myślicie o Puregonie? Dostałam w ramach stymulacji do IUI. Ogólnie mam krwawienie 6 dni jeśli chodzi o okres a po pierwszej dawce w czwartym dniu cyklu krwawienie zmieniło się w plamienie, ale to chyba dobrze? ;) Nie mam problemów z jajeczkowaniem, ale to w ramach zwiększenia szans IUI...
 
reklama
Cześć Wam,

wskoczyłam do Was z innego wątku, niezaproszona :-)

Pinky Sky ... ja brałam Miositogyn też w saszetkach, teraz biorę Ovarin w tabletkach, jak na razie nic się nie wydarzyło i efektu brak :-(

w związku z tym mam do Was pytanie i potrzebuję porady ... miałam ten cykl stymulowany Clo od 3 dc przez 5 dni, 11.11. był 11 dc i dwa pęchole 18 i 15, podano mi pregnyl 2 ampułki w 12 dc, potwierdzono owu na usg, dziś 23 dc, czy sądzicie że pregnyl jeszcze utrzymuje się w moim organizmie ? kiedy ewentualnie testowałybyście ??? z góry dziękuję za odpowiedzi :-*
 
Heeh, dziewczyny mam pytanie. Tak w skrócie....Rok temu dwa cykle na CLO 2x1, rosły pęcherzyki tylko w jednym jajniku tylko tym który nie ma jajowodu...Drugi jajowód drożny ..Decyzja o in vitro... 2 próby nie udane.... Minéły 4 miesiace..Czy jest sens spróbować znowu clo? Czy wtedy nie było za mało prób? Czy moze pralyscie większe dawki??? Helpppp!
 
a ja mam do was dziewczyny takie pytanie... czy mierzylyscie temperature bedac na progesteronie i lutinusie rownoczesnie? mam podwyzszona .... chyba przez owulacje... nie wiem czy mierzyc czy to te leki ja podwyzszaja czy po prostu tak po owulacji?? zawsze czulam sie tak po owulacji wiec szczerze powiem to nie wiem co myslec?
 
a ja mam do was dziewczyny takie pytanie... czy mierzylyscie temperature bedac na progesteronie i lutinusie rownoczesnie? mam podwyzszona .... chyba przez owulacje... nie wiem czy mierzyc czy to te leki ja podwyzszaja czy po prostu tak po owulacji?? zawsze czulam sie tak po owulacji wiec szczerze powiem to nie wiem co myslec?
Progesteron podnosi temp...nie wiem jak syntetyczny...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny. moze bedziecie w stanie cos doradzic... Jutro mam miec podany zastrzyk z pregnylu. Jestem po 1 poronieniu, zaszlam w ciaze bez stymulacji... Jako ze mam sporo powaznych zdrowotnych problemow jestem bardzo mocno obstawiona lekami i tu moje pytanie - czy pregnyl nie jest uderzeniem "z grubej rury"? Troche sie boje ze zaczynam z lekami od konca i w razie niepowodzenia juz nie bede miec lepszej alternatywy...jestescie zorientowane w tym temacie?
 
reklama
moje stre kochane staraczki , czesto WAS wspominam jakiego dawalyscie kopa kiedy brakowalo sily zeby si enei poddac w staraniach :****dla Was za te ciezkie chwile i mega wsparcie
u nas sie pokomplikowalo calkiem ;//// Mama odeszla ponad rok temu ,zycie rozpadlo sie na miliony kawalkow .....u Adaska zdiagnozowano autyzm , padaczke i guza w glowce . Po smierci Mamy zostalismy rodzina zastepcza dla dwoch chlopakow ( w sumie moich siostrzencow ) , wiec mam 4rke dzieciakow i meza na glowie .wieczny brak czasu na wszystko i tak od jakiegos czasu zbieram sie zagladnac czy jeszcze zagladacie tu z dobrymi wiesciami , niektore sledze na fejsie i wciaz procz Blonki nei moge zapamietac ktora to ktora z Was :p meeegasne buziaki kochane moje!!!
 
Do góry