reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
W Norwegii :D u mnie nie ma por przejściowych. Marzec kwiecień maj kredytowki ze zimne noce, jeszcze minus albo koło zeta alejce dzien to teraz mam 13.5 w cieniu :) bedzie cieplej ImageUploadedByForum BabyBoom1396177694.142734.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1396177694.142734.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1396177694.142734.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 23
ja dzis chodzilam po ogrodzie z krótkim rekawkiem... :) z 20 parę stopni jest w słoncu na pewno lato jak nic... ale Zosi dla pewnosci zalozylam lekką cienka bluzę a na głowę bawełnianą czapeczkę.. no mimo wszytsko marzec.. koncówka a jakby tak zawialo to wole nie ryzykowac :)
 
U nas też dzisiaj lato, a ja kisnę w domu wrrrr
Marta zaraz wybywa na drugi spacer
Byłam dzisiaj na pogotowiu, bo to kolano mnie wykańcza. Nocka do d... nie spałam prawie wcale i to nie z bólu, ale nie umiałam się ułożyć. Dostałam o*******, lekarz taki buc że szok. Że ta kostka to nie wygląda na uraz i kolana raczej nie nadwyrężyłam, tylko idzie mi rematoidalne zapalenie stawów. Nawet mi tego kolana nie dotknął, tylko ciągle wyrzuty, że on mi nie pomoże, tylko mam iść do rodzinnego po skierowanie na badania krwi. Skierowania mam po ostatniej wizycie, więc jutro jak dam radę wyjść z domu to je zrobię. Póki co robię okłady, ale opuchlizna mega
 
Emenemens a my w pieknej slonecznej Irlandii:((((( ciagle deszcze zimnooo i wogole brrrrrrrrrryyyyyyyy

Ania qrcze ty gnaj do lekarza i na to przeswietlenie bo to cholewcia zeby niebylo cos bardziej powaznego!!!!!
 
No wieści takie ze miesiaczka przyszła punktualnie w 28dc....

Zaczne od jutra temperaturę sobie mierzyć musze tylko pczytac bo nic nie kumam z tego szczerze mówiąc, niby proste a jednak.

Dzowonilam juz do mojej klini wczoraj pani tez na recepcji było przykro, jestem umówiona na następna inseminację w nastepnym cyklu bo teraz to wypadnie mi jajeczkowanie w wielkim tygodniu a tu to juz cały tydzien wolne maja przed swietami.

Ale:D napisałam dzis maila czy zanim bedzie druga inseminacja moga mi zrobic histero- bo nigdy nie miałam, i dostałam maila ze moje pytanie zostało przekierowanie do oceny ginekologa mojego - zobaczymy, czekam w takim razie na ich decyzje co dalej. Bo nie mam pojecia jak oni tutaj chca to leczenie prowadzić - robic inseminację tak w ciemno troche??? Bez sensu
 
Em... tak mi przykro... Trzymam kciuki za pomyślność dalszych decyzji &&&&&&&&&&&&&

Ja mam dalej pierwszy cykl po # Trwa od 14 lutego, dawno już tak nie miałam...
 
reklama
Do góry