reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
No na wyniki będę czekać 4 dni, ale to już będzie za pozno na podjęcie dzialan do ewentualnej inseminacji....
 
reklama
Ikasiu - Ja bym poszła do lekarza niech On/Ona zadecyduje..
A Ja mam Dylemat .W kwietniu mamy lecieć do Londynu i martwię się czy dziewczynki ,a w szczególności Natalia dobrze to zniosą ..Martwię się o tą cało zmianę ciśnienia i o samopoczucie (bo ja osobiście przy stracie czy przy lądowaniu czuje się fatalnie) Sama nie wiem :zawstydzona/y:
 
kamii mój mały do tej pory płacze często w czasie lotu, to w sumie zależy od dziecka jak zniesie podróż. Mi na przykład pediatra poradził, żebym przed podróżą dawała mu Viburcol, faktycznie po tym leku był spokojniejszy. Pozdrawiam

ikasia powodzenia, bo nic innego ci nie poradzę, nie mam pojęcia o inseminacji
 
witam noworocznie

wszystkiego najlepszego w 2013 roku - żeby był szczęśliwy dla nas wszystkich
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
porcja noworocznych fluidków ciążowych
a ja na sylwestra - jednyna niepijąca i jedyna rzygająca w towarzystwie ;-)
mieliśmy "przedszkole party" - znajomi wpadliz dziećmi i koleżanką z uk, która się stara - ja się starałam ją zarazić ;-)
no i na szczęście dziś net wrócił, bo byliśmy dwa dni offline :-/
 
a ja na sylwestra wypilam desperadosa duzego i wypilismy szampana na pol z mezem i lulu poslzimy jeszcze przed 1 :p dziecie spalo do 5 i potem jeszcze do 8 :D wiec bylam wyspana hehe :D
 
Ikasia też myślę że lekarz najlepiej Wam doradzi. Ostatecznie przecież się nie pali żeby koniecznie w tym cyklu...

Ja w Sylwestra wypiłam lampkę Piccolo malinowego :) Zaszalałam :) Nie pojadłam sobie za to bo całe przygotowywanie mnie tak zmęczyło że nawet nie miałam ochoty. Za to odstawiłam już luteinę. Na razie 3 dzień i jest ok.
 
o mavika, a ja myślałam że tylko moja lekarka mnie tak na lutce długo trzyma
ciekawe czy mi odstawi na najbliższej wizycie - ok. 14.01

my szampana nawet nie oworzyliśmy - ja piłam piccolo z dziećmi, a reszta leciała swoimi drinkami
 
reklama
Dzwoniłam kurcze dzisiaj do mojej ginki i jak na złośc na urlopie...zapisalam się dopiero na 8.01, będzie to 8dc ....więc zobaczymy...nie sądze ze uda nam się zrobić IUI w tym cyklu ale pogadam z ginką...

Zapisalam też M na badania nasienia, na 15 stycznia dopiero...takie kolejki..;/

No i będąc dzisiaj na mieście 9bo ja się jeszcze urlopuję, dopiero jutro do pracy), weszłam do sklepu zielarskiego i zakupialm sobie mieszankę ziołową na nieplodność oj.sroki....trzeba ją pić 3 razy dziennie...zobaczymy...nie zaszkodzi sprobowac przecież...
Jakby ktoś chcial sklad to moge napisac:):)
 
Do góry