reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam nadzieję że nie przytyję po tych lekach . na moje serducho to nie wskazane przytycie.

mavika pytasz czemu u nas trwają tyle starania. ? hmm niewiem kochana ginekolog powiedział że to po prostu nie czas jeszcze. wyniki męża bardzo dobre. u mnie niby hormony w porządku . owulacja czy była do końca to już sama niewiem byłam parę razy na monitoringu to niby było ok. ale po śmierci teściowej wszystko mi sie popsuło stres swoje zrobił . owulacji zero, przytulanek dużo a dzidziusia jak nie było tak nie ma.
 
reklama
Czarnooka stres niestety utrudnia zajście bardzo często. Trzymam kciuki by stymulacja CLO dała efekt &&&&&&&. JA też bałam się że przytyję po hormonach, tym bardziej że kilka lat temu dostałam luteinę i bardzo szybko przybrałam na wadze (w 3 miesiące ok 10 kg) dlatego teraaz bardo pilnowalam wagi i na bierząco kontrolowalam wagę.
 
Ostatnia edycja:
Wppadlam na chwilke zeby zlozyc WAm zyczenia na Nowy Rok...spelnieinia marzen...tak poprostu;*;*;*;*
U mnie dzisiaj 27dc...@ nie ma...wczoraj byl termin...ale miewalam juz cykle 28 dniowe wiec spokojnie czekam...potwornie bola mnie cycki...brzuch mnie tez bolii mam bardzo twardy...pierwszy raz to zaobserwowalam....no nic...narazieczekam...
Co doCLO to ja gozle znosilam...bole brzucha. ..rozdraznienie...noi niestety przytylam...jakies 5kg...ale tym sie nie przejmuje..jesli tylko to ma doprowadzic do ciazy....
 
Dziewczyny życzę Wam Dziś miłej zabawy oraz żeby ten rok był lepszy od poprzedniego dużoo dużo zdrówka przede wszystkim no i szczęśliwego nowego roku 2013 :) :)
 
U mnie Nowy ROK przywital mnie @...choć narazie jakaś dziwna....bo tylko brązowa...ale pewnie się rozwinie...
i mam dylemat...
Czy iść jutro do ginki, porozmawiać o stymulacji i ewentualnej inseminacja...tylko ze nie będę miala jeszcze wynikow badania męża....ale szkoda mi cyklu, bo moze już się decydować...bo, czy to czeakniema sens,...moze IUI to jedyna szansa....
 
reklama
Ikasiu z jednej strony szkoda cyklu, tylko czy lekarz podejmnie jakieś kroki nie mając kompletu badań? Jesli Twój lekarz jest z gatunku tych którzy nie przepisują leków w ciemno to możesz stracić tylko kasę. Długo musisz czekać na wyniki męża?
 
Do góry