reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Hej Dziewczynki :))

Ja tam też mogłabym już rodzić - jestem przygotowana psychicznie :)) gorzej fizycznie :-D maluchy są gruuubo za małe, więc muszę czekać :-D


Królowa - współczuję bóli. Jakoś mocno Ci się ta ciąża daje we znaki bólami..

Mavika, Agusiek - trzymam kciuki za Wasze wizyty u gina &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Mavika, Agusiek powodzenia na wizycie

Królowa tobie również życzę powodzenia, oj powiem Ci, że tak się wydaję, że to jeszcze trochę czasu, ale zleci jak z bicza...Ty będziesz czekać do narodzin swojego skarbeczka, a mój akurat 20 marca skończy 4 lata :-)

Fioletowa ​zdrówka dla was

Pachnąca
oj to szybko się przygotowałaś do porodu, ale jak widać jeszcze sporo przed Tobą :-) A poza tym jak Twoje samopoczucie??

Ja dopiero po tej nocy jestem do życia. Z soboty na niedziele mały wymiotował. Od 1 do 5 rano, biedaczek tak się męczył, że szok. A ja od razu w nerwach, nogi i ręce tak mi się trzęsły z nerwów, że nie dałam rady mu trzymać miski. I tłumaczę sobie, że wszystko będzie dobrze i nic mu nie będzie, ale to nie pomaga...:-(

Czasami chciałabym umieć się nie przejmować...

A co do mego cyklu @ jak na razie brak, ale na nic się nie nakręcam, na razie czekam. Jedynie co to piersi jakieś wrażliwe i jak biegnę po schodach to się strasznie trzęsą..nieprzyjemnie...Ale tak samo może to być na jaki i na ciążę...
Czekam....

Miłego dnia :-)


Zaczyna się @ To durne, ale smutno mi się zrobiło, a z nerwów, aż mnie mdli...
 
Ostatnia edycja:
agusiek, wiesz ktoś musi przejąć pałeczkę... trzymam kciuki

a ja muszę zarejestrować się do kardio - dzwoniłam w czwartek "proszę dzwonić w poniedziałek, będzie rejestracja na kwiecień" teraz w końcu mi się udało, to mi powiedzieli że już na maj rejestrują :-( za półtorej godziny to bym dostała pewnie termin na "po porodzie"
pielęgniarka w rejestracji dała mi tel bezpośrednio do kardio i mam tam dzwonić, zamanifestować ciążę i mieć nadzieję że mnie przyjmą bez kolejki
 
Kamii mój Franek 2 tyg młodszy a tez juz ma pierwsze próby usmiechu jak do niego mówimy i probuje sam juz wydawać dźwieki. Na ten usmiech to sie mało nie poryczałam. Jak zlapie aparatem to sie pochwale:tak:

Królowo ja mialam takie bóle pod koniec ciązy, współczuje bo to bardzo nieprzyjemne:-:)no: Powiedz o tym koniecznie lekarzowi.
Powodzenia na wizytach dziewuszki &&&&&&&&&&&&&

Fioletowa jak sie da to korzystaj z przywilejów

Tak w ogóle to po smsie od Ani przysnilo mi się, że zaraz urodziła Królowa (wszystko bylo dobrze). A nastepnie snila mi sie i Ania i Królowa na spotakniu w Lublinie, taka mała kawka:-)
 
Agitatka - trzymam mocno kciuki, żeby to jednak była ciąża &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mnie na początku tak strasznie piersi bolały, że jak jechałam samochodem i wjechałam w studzienkę to piszczałam z bólu :-D i też sobie wtedy mówiłam, że na okres też tak może być :-)

Jakoś tak nie boję się porodu - jedyne co mnie niepokoi to czy z dzieciaczkami wszystko ok będzie, ale ból porodowy to pikuś (tak, wiem, pewnie bardzo boli, ale nie ma co się zadręczać - przestanie, a jak złapie to już nie będzie się nad czym zastanawiać :-D).
 
kruszka ja mi się młody pierwszy raz uśmiechnął to stwierdziłam że jest dzień matki i się poryczałam, a co!
kolejny mega dzień matki to był, jak przyszedł do mnie i powiedział "kobam cię" :-D
miodek na serce ;-)
 
Dzięki Dziewczyny. Pojęcia nie mam co to za ból ale dzisiaj jak kichnęłam to myślałam, że mi coś w środku pękło tak zabolało. Odkaszlnąć głębiej nie mam odwagi. Jutro lekarz a nawet lekarzy dwóch ;) liczę, że któryś coś zaradzi. A tak w ogóle to w czwartek zaczynamy szkołę rodzenia :))))) Nie mogę się doczekać.

Kruszka fajny sen :) Jak Franio?

Gryzoń a co z Kalinką? Wiadomu już? Mam nadzieję, że sytuacja już opanowana.
 
reklama
Do góry