reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Pachnąca - no tak - to jest taki prezent podzielony na raty :
1.Dodatni test
2.Bijące na usg serduszko
3.Płeć
4.Kopniaczki
5.I sedno sprawy - narodziny maleństwa;)

Takze jest na co czekac w ciagu tych 9miesiecy:-D

Mavika - to tyjesz tak jak ja - powolutku;) Chociaz brzusio mam juz spory...
 
reklama
Cześć Kochane, nie było mnie 2 dni w domu, u rodziców byłam bo pradu nie było, naprawiali słupy... a u nas wszystko na prad.. woda ciepla, ogrzewanie wiec zapakowalam sie z zosia w autko i ruszylismy :)
dzis dałam Zosi pierwszy raz marchewkę :) cała buzia umaziana hehe
Zdjęcie0614.jpgZdjęcie0635.jpgZdjęcie0642.jpg

Aniu doskonale Cię rozumiem z tymi telefonami i smsami.. na prawdę :p ja mialam ochotę mówic już ze urodzilam a za tydzien chrzciny hehehehe w zartach oczywiscie ... a kiedys wylaczylam telefon na 2 dni bo juz nie mialam sily mowic po raz enty tego samego :p za to do emka dzwonili :p
w koncu urodzilam 2 tygodnie po terminie :p
 
jeszcze dzisiaj wszystkie śpią?? ja od wczoraj mam straszne nerwy na teściową, mimo moich próśb by jeszcze ciąże zachować w tajemnicy obdzwoniła za moimi plecami całą rodzinę i rozpaplała że będzie babcią. To moja ciąża i to moja sprawa kiedy i komu o niej powiem. Kurcze moi rodzice jakoś potrafią to uszanować a ona...:no: przy okazji dowiedziałam się że powiedziała o moim poronieniu wcześniej... Normalnie mam chęć się do niej na świeta nie wybrac za ten numer :angry: Mój mąż mówi że nie stało się nic takiego a dla mnie to naprawdę poważna sprawa ;(

Błonka malutka jest przesłodka:)
 
Ostatnia edycja:
agusiek co za babsztyl? jakim prawem? po ch.... sprawia jej to przyjemnosc mowic takie rzeczy?????
a rozgadanie ze jestes w ciazy tez jakas bajka.... po coo.... ja tez nie chcialam nikomu mowic ale oczywiscie wszyscy zaraz wiedzieli, a ja sie wkurzylam i powiedzialam ze sobie nie zycze rozpowiadania, bo jak sie cos stanie niedobrego nie mam zamairu sie tlumaczyc nikomu i wysluchiwac jak im przykro..... prosto z mostu, tak ja zatkalo... przepraszala ze 100 razy ale co z tego.. mialam za to satysfakcje ze ja to ukuło.
Moi rodzice nie powiedzieli nikomu, sami mowilismy...
ale zeby bylo smieszniej, ja na samym poczatku mowilam jej zeby narazie nie chwalic sie bo jest wczesnie, tak nam lekarka powiedziala....
 
agusiek- współczuje .ale wiem co czujesz też mam teściową plotkare :no:
Błonka-hej , widzę zmieniłaś fryzurkę :) bardzo ładnie :))
Aniu- Pewnie masz już dość co ?? ja po czterdziestym tyg to już wariowałam ...

A u mnie już ok .. Małe zdrowe , Natalka zaczeła reagować na nasze rozmowy z nia uśmieszkami :) jest przesłodka..
nie odzywam sie na razie bo wpadłam w wir zakupów przedświątecznych - wczoraj wydałam 300zł w biedronce :szok::no:
 
Błonka tak jak mówisz jak coś idzie nie tak to łatwiej sie pozbierać jak nikt nie wie, bo nie ma głupich pytań, komentarzy. Naprawdę poronienia i temat straconej ciąży to tematy które nie spotykają zrozumienia.
 
Agusiek - współczuję, bo rzeczywiście nie chce się utrzymywać kontaktu z teściową jak takie numery robi - przecież ona akurat powinna rozumieć i nie gadać na lewo i prawo!! Rozumiem Twoje zdenerwowanie i masz rację - powiedz jej co o tym myślisz, bo to nie w porządku z jej strony.

Błonka - ślicznie wyglądacie z Zosieńką :-):-)

Kamii - cudnie, że maleńka Natalka już się uśmiecha :-):-)
Z zakupami to niestety tak jest, że gdzie się nie wejdzie to 100 zł minimum się wyda...
 
Witajcie dziewczyny:-)
Wiadomośc od Ani
"Marta Dominika jest juz na świecie 3120g 9 pkt, zdrowa. Akcja jakieś 2,5 h, prosimy o modlitwe o dalsze zdrowie."

Aniu serdeczne gratulacje:-D &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Wszystko będzie dobrze:-)
 
Anulka!!!!! GRATULACJE!!! witamy Martusię na świecie!!! zdrówka dla Was !!!!!!!! buziaki i uściski!!
dochodźcie do siebie Kochane!!!!!!!!
ależ się cieszę!!! jeszcze raz wielkie gratulacje!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry