reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
witajcie
Zostało mi jedno opakowanie Bromergonu (szczerze mówiąc nie bardzo jakie ma on jeszcze działanie - ja brałam go na spalenie pokarmu). Jeśli któraś z Was bierze ten lek i mogłaby (chciałaby) go zużyć to proszę o wiadomość na PW.
 
reklama
no właśnie na moich też było że popołudniami

katrina tfu tu nigdy więcej bromergonu.... bleeee

ja dziś byłam pokazać najmłodsze "wnuczę" moim rodzicom :-D i mały też pooglądał :-D
ech ta technika :-D
 
czesc ;)
26dc, do skończenia opakowania luteiny zostały mi 3 dni, zawsze wtedy dostawałam miesiączkę...brzuch mnie boli, nawet w nocy sie obudziłam i oczywiście chciałam lecieć po tabletki no ale przypomniałam sobie że nie powinnam i trochę na łóżku sie pomęczyłam i usnęłam, teraz mnie boli...:(
dziś idę na nockę, nic ciekawego, koło 5 pewnie kryzys mnie dopadnie i całą niedzielę będę zdychać a w pon na rano...
no to poranna porcja żali za mną ;)
 
Dzień dobry :-)
Ale dziś pospałam. Moje ulubione zajęcie ;-)
Mam dziewczyny pytanie. Nie wiem czy mierzyła któraś z Was temperaturę, ale zastanawiam się czy za długo trzymany termometr może pokazać zafałszowaną temp??? Ja dziś rano zasnęłam na chwilę z termometrem. Nie wiem na jak długo. W każdym razie mierzę elektronicznym, jeżeli ma to jakieś znaczenie.
Emenems, kiedy się spodziewasz @?
 
Wydaje mi się że dłuższe przetrzymanie termometru nic tu nie zmieni Aneczek :) ja zawsze spałam z termoetrem - tyle że rtęciowym.

Też dopiero wstałyśmy. Dzisiaj będziemy prasowac jeszcze ciuszki (których mamy już miliony - o ja głupia) ale na razie muszę posiedzieć bo tak mnie kośc łonowa boli, cosik w niej przeskakuje z rana zawsze i nie moge stać ani chodzić :) wiec jeszcze poleniu****ę.

Pogoda i nas fatalna.... nie chce się nic jak jest tak szaro. Chyba sobie narysuję słońce na lustrze

No i jeszcze trzeba coś dobrego do zjedzenia zrobić bo teściowa nas odwiedzi i musze prezenty zrobić dla córeczek mojej siostry - pudełeczka na pierdołki im decoupaguje i prezent dla mojej pani dr musze zacząć robić i może jakieś ciasto i zakupki i głowę umyć.... ojjjj jest tego trochę
i jak tu się nudzić

a jeszcze chciałam filmiki pana Zawitkowskiego pooglądac o przewijaniu kąpieli i technikach noszenia noworodka :))

kiedy ja to zrobię? tak więc podziwiam kobitki które piszą że im się nudzi w domu - bo mi brakuje jakichś 6 godzin dziennie :)
 
Ostatnia edycja:
no termin to ciężko określić :) 28 dni mija w pon, ale zaobserwowałam że dostaję okres 15 dnia brania luteiny, czyli wychodzi że w środę, bo ja nie przestaję brać luteiny az do wystąpienia okresu...:)

pogoda u mnie też do bani, wisi nad nami mgła i słońca nie ma, bo w dolinie mieszkam i tak jest często, taki czop z mgły przysłania słońce..heh
 
Dzięki Gryzoń. Zazdroszczę tych ciuszków. Też bym chciała takie kupować :-) Są śliczne. U nas pootwierali mnóstwo sklepów z rzeczami dziecięcymi i na każdym kroku w mieście je widzę. Pewnego dnia się nie oprę i w końcu coś kupię, hihi. A może wtedy zwabię mojego małego ktosia :-)

Emenems, to nie życzę @. Niech spada ;-)
 
dzięki aneczek1- najgorsze że w pon sama jestem na rano, zawsze przychodził ktoś do pomocy, mamy małą dostawę towaru w pon, oczywiście nasz menago zarzekał się że bardzo mało przyjdzie i że sama dam radę- ale jak zamówił kartony ze spryskiwaczem do szyb to nie ma takiej opcji żebym to układała, niech się wypcha, w każdym 4x3l. mogę czekoladki na półkach pookładać :D
 
reklama
Cześć u mnie też mgła niesamowita. Do wylotu co raz bliżej, coś czuję, że za tydzień będzie podobna pogoda :wściekła/y: Na dodatek mam lot dopiero o 22, to mi synuś da do wiwatu.

Aneczek nie ma bata, na temperaturę. Pamiętam za młodych czasów nie chciało się iść do szkoły i mama wręczała termometr. Oj ja głupia, myślałam, że jak długo potrzymam to więcej nabije, a tu guzik. Pokazywało tylko prawdę :-p

Dalej nie mam @ i jakoś nie spieszy mi się ze zrobieniem testu. Ostatecznie czekam do jutra, wtedy wszystko się wyjaśni. Trochę to dziwne, bo zazwyczaj mam regularne cykle, a jak dostaję to rano...Czekam i czekam...

Idę mamie obiad pomóc sklecić. Dziś piersi z kurczaka z pieczarkami w cieście francuskim. Ah...palce lizać ;-)
 
Do góry