reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
tam i tak jest napisane, że to musi być poprzedzone obserwacją kilkumiesięczną cyklu a cykl niestety trwa miesiąc obserwacja kilku cyki=kilka miesięcy...ha bym zaczęła 12dc robic
 
Anka - Basia to moja tesciowa (ma dobre, duuuze serce i jest bardzo pomocna), a Marta to moja przyjaciolka;))

Nicola - rozumiemy cie doskonale, wszystkie przez to przeszlysmy. Ja np. 2 poronienia do tego:-( Ale minelo troszke ponad 2 lata, i mam w brzuszku zdrowego chlopca - wiec wierz mi, ze w koncu sie uda:tak: Ale jedno co musisz zrobic to ODPUSCIC troche bo inaczej nie wyjdzie. Mnie tez denerwowaly kobiety w ciazy, a nawet mialam taki okres, ze bylo mi przykro patrzec na dzieci:zawstydzona/y: Ale glowa do gory - jak widzisz predzej czy pozniej sie uda;)

Ikasia - i tak trzymaj;))) Ja przez to, ze poronilam tez przynajmniej wiedzialam,ze moge zajsc w ciaze:tak: I wiedzialam, ze w koncu sie uda:tak:

Błonka - i Ty jestes kolejnym przykladem na to, ze zeby zajsc w ciaze trzeba sie WYLUZOWAC;))

Gryzoń - mi sie spozniala @ 3 dni i ja testu nie chcialam zrobic bo twierdzilam, ze nie ma sensu,ale maz mi kazal. I wtedy zobaczylam dwie TŁUSTE krechy;))

Emenems - mnie nigdy przed @ nie bolal brzuch, a w szczesliwym cyklu lekko pobolewal na kilka dni przed. Ale jakos mnie to nie przejelo bo nie wierzylam ze moze sie udac. A wrecz nawet o tym nie myslalam i naprawde jak nigdy czekalam na @ bedac pewna, ze przyjdzie:-D

Zdjecie siusiaka bardzo niewyrazne, ale opisalam w paincie:-D N- noga, S - siusiak:-D

Sius.jpg

A tu profil z zaznaczona koscia nosowa:-)

2012-11-16 22.20.27.jpg
 
nie no nosek piękny !!! :)

no ja wiesz, właśnie niby czekam, niby się staram ale jakoś nie wierzę i się z koleżankami na wino umawiam ma pon ;)
jak mówisz, dużo się o tym mówi, się planuje ale ciężko dociera że to może być to, bo to takie "leczenie" bez objawów choroby, że np po polepszającym stanie czuć że się leczenie sprawdza - rozumiecie mnie nie ?? bo może już gadam jak potłuczona.... :p
 
emenemes - ale własnie nie z porannego moczu tylko popołudniowego, na niektórych testach jest napisane że do 20
nikola spójrz na moje wykresy:
Obserwacja cyklu - owulator.pl tu masz dwa pod rząd "pozytywne" liczy się pierwszy
Obserwacja cyklu - owulator.pl tu z tempkami - pozytywny dopiero w 22 dc
Obserwacja cyklu - owulator.pl tu masz pozytywny w 21 dc
i wcześniejszy też popatrz - ja przy 30 dniowych cyklach robiłam od 14 dc i różnie wychodziły

wiesz nie wnikałam konkretnie w twoje cykle, ale popatrz na moje wykresy - takie że ni huhu nie odczytasz z samych temperatur co jest co, po tych kilku z mierzeniem i testami zrobiłam badania hormonów i tadam prolaktyna za wysoka
a wykresy góry i doliny... i jak patrzę na twój cykl pod spodem, to tak jakby mógł być mój - póki co...

a kasienka - przeziernośc 1,5 mm a nie 15 prawda ;-) bo aż mnie zmroziło jak to zobaczyłam, ale chyba tak wysokiej nie może być w ogóle ;-)
 
Ostatnia edycja:
A ja jak napisałam ?? matko, no tak, nie z porannego, na moich testach było napisane że najszybciej o 10 i że dwie godziny przed nic nie pic :)
 
Gryzoń, Błonka, moja reakcja była podobna "O KU..., niemożliwe" :))))
a zrobiłam sikacza bo dziewczyny po raz kolejny pisały by nie odstawiać duphastonu gdy się nie ma pewności, że nie ma ciąży więc test zrobiłam jeszcze przed spodziewaną @ (chociaż dzień lub dwa po odstawieniu)... a tu druga choć bardzo blada krechav:)))
na ciążę nie liczyłam, kłuł mnie jeden jajnik i spodziewałam się torbiela
 
do tego przy metodzie termicznej, zaleca się minimum rok obserwacji cyklu...MINIMUM!! żeby można było wnioski wyciągać i owulację przewidywać - a to i tak u zdrowych kobiet...
 
reklama
Do góry