reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny dlaczego tutaj jest ankieta i tam jest pokazane nawet po 6 cykli brania clo, mi ginek mówił tylko o 4 cyklach zażywania clo i tyle brałam, a to można dłużej?
 
reklama
Musiu ty w tym cyklu bralas CLO? Moze jakas torbirl sie zrobila ? Kochana mam nadzieje ze to fasolka sie ukrywa :) Trzymam kciuki
 
dziewczyny dlaczego tutaj jest ankieta i tam jest pokazane nawet po 6 cykli brania clo, mi ginek mówił tylko o 4 cyklach zażywania clo i tyle brałam, a to można dłużej?

Lopop ja miałam złózenie ze bede brała 6 cykli clo i z tego co wiem to własnie wiekszosci dziewczyn ma zaplanowane 6 cykli,jak pisałas juz na staraczkach to mnie to zdziwiło.Zapytaj lekarza czemy tylko 4 cykle masz zaplanowane????
 
Lopop ja miałam złózenie ze bede brała 6 cykli clo i z tego co wiem to własnie wiekszosci dziewczyn ma zaplanowane 6 cykli,jak pisałas juz na staraczkach to mnie to zdziwiło.Zapytaj lekarza czemy tylko 4 cykle masz zaplanowane????
no widzisz a ja tylko te 4 a tak może by mi sie udało?
 
ale są nieczuli, a kiedy będziesz w Polsce żeby może dokładnie sprawdzić chociaż życzę pozytywnego testu, a tu bety chyba nie robią?
byliśmy w Polsce w styczniu i przebadalam się dokładnie, dopiero wybieramy sie w sierpniu chyba że coś złego będzie się działo to pojade. Narazie czekam cierpliwie co się będzie działo

Myśa już nawet niezaglądasz na styaraczki 2010 a może się udało:-):-):-):-):-):-)
kochana zaglądam tam i podczytuje ale tam tak dziewczynki szybko piszą że ja nie nadążam, pracuje i nie mam czasu tak często korzystać z neta a tam naprawde trzeba zasuwać żeby zdążyć za nimi hehe

Lopop ja miałam złózenie ze bede brała 6 cykli clo i z tego co wiem to własnie wiekszosci dziewczyn ma zaplanowane 6 cykli,jak pisałas juz na staraczkach to mnie to zdziwiło.Zapytaj lekarza czemy tylko 4 cykle masz zaplanowane????
matko nie strasz mnie!!!! Ale też już o tym myślalam, powiedz czy są jakieś objawy jeśli była by torbiel??? Moja doktorka mi dała bardzo małą dawkę bo po pół tabletki przez 10 dni i powiedziała że to jest bezpieczna dawka nie wymagająca monitoringu, teraz już zgłupiałam ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
byliśmy w Polsce w styczniu i przebadalam się dokładnie, dopiero wybieramy sie w sierpniu chyba że coś złego będzie się działo to pojade. Narazie czekam cierpliwie co się będzie działo

kochana zaglądam tam i podczytuje ale tam tak dziewczynki szybko piszą że ja nie nadążam, pracuje i nie mam czasu tak często korzystać z neta a tam naprawde trzeba zasuwać żeby zdążyć za nimi hehe
kochana trzymam kciuki żebyś Polskę odwiedziła aby się podzielić dobrą wiadomością z krewnymi, może za pare dni test wykaże 2 kreski?
 
matko nie strasz mnie!!!! Ale też już o tym myślalam, powiedz czy są jakieś objawy jeśli była by torbiel??? Moja doktorka mi dała bardzo małą dawkę bo po pół tabletki przez 10 dni i powiedziała że to jest bezpieczna dawka nie wymagająca monitoringu, teraz już zgłupiałam ....

Kochana ja mam torbiel na lewym jajniku właśnie po Clo... ma 5 cm...!! Objawy są takie : niesamowity ból w podbrzuszu nie koniecznie jajników nie raz promieniuje na plecy a nawet na nerki, czasami mdłosci, krwawienie w środku cyklu,uczucie napiętego brzucha, mnie bolał brzuch po stosunku... Poszłam do gina w 22 dc przepisał mi lek... Dziś mam 28 dc i wynik testu sikanego z porannego moczu pozytywny... Czyli niby jestem w ciaży,,, ale nawet się nie cieszę... żeby czar nie prysł i się okazało że ciaży nie ma... jeden ginek mi powiedział że to wpływ tabletek a drugi że absolutnie nie i jestem po prostu szcześciarą... który miał rację okażę nie nie długo... jak na razie pozostaje mi czekać... pozdrawiam was... podczytuję codziennie i trzymam kciuki za staraczki:)
 


Kochana ja mam torbiel na lewym jajniku właśnie po Clo... ma 5 cm...!! Objawy są takie : niesamowity ból w podbrzuszu nie koniecznie jajników nie raz promieniuje na plecy a nawet na nerki, czasami mdłosci, krwawienie w środku cyklu,uczucie napiętego brzucha, mnie bolał brzuch po stosunku... Poszłam do gina w 22 dc przepisał mi lek... Dziś mam 28 dc i wynik testu sikanego z porannego moczu pozytywny... Czyli niby jestem w ciaży,,, ale nawet się nie cieszę... żeby czar nie prysł i się okazało że ciaży nie ma... jeden ginek mi powiedział że to wpływ tabletek a drugi że absolutnie nie i jestem po prostu szcześciarą... który miał rację okażę nie nie długo... jak na razie pozostaje mi czekać... pozdrawiam was... podczytuję codziennie i trzymam kciuki za staraczki:)
oj to strasznie mi przykro. Ale powiedz czy po pierwszym cyklu i tak małej dawce mógl zrobić się torbiel?? Teraz jestem pzrerażona bo faktycznie ostatnio pobolewają mnie plecy tak poniżej nerek nad posladkami, brzuch mnie nie boli ale lewy jajnik nie raz daje o sobie znać. Nie doczekalam się jeszcze na@ i juz sama nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Czy faktycznie po pierwszym cyklu z CLO mogłam sobie zaszkodzić??Matko!!!!!!!!Co robić.......
 
oj to strasznie mi przykro. Ale powiedz czy po pierwszym cyklu i tak małej dawce mógl zrobić się torbiel?? Teraz jestem pzrerażona bo faktycznie ostatnio pobolewają mnie plecy tak poniżej nerek nad posladkami, brzuch mnie nie boli ale lewy jajnik nie raz daje o sobie znać. Nie doczekalam się jeszcze na@ i juz sama nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Czy faktycznie po pierwszym cyklu z CLO mogłam sobie zaszkodzić??Matko!!!!!!!!Co robić.......

byliśmy w Polsce w styczniu i przebadalam się dokładnie, dopiero wybieramy sie w sierpniu chyba że coś złego będzie się działo to pojade. Narazie czekam cierpliwie co się będzie działo


kochana zaglądam tam i podczytuje ale tam tak dziewczynki szybko piszą że ja nie nadążam, pracuje i nie mam czasu tak często korzystać z neta a tam naprawde trzeba zasuwać żeby zdążyć za nimi hehe


matko nie strasz mnie!!!! Ale też już o tym myślalam, powiedz czy są jakieś objawy jeśli była by torbiel??? Moja doktorka mi dała bardzo małą dawkę bo po pół tabletki przez 10 dni i powiedziała że to jest bezpieczna dawka nie wymagająca monitoringu, teraz już zgłupiałam ....

Kochana mnie kilku lekarzy powiedziało ze ogólnie CLo jest lekiem bezpiecznym, a inna p.dr powiedziała ze kazda kobieta jest inna i ma racje bo przeciez jedne dziewczyny biorą po 2 tabletki i nie działa wogole na nie clo,a inne biorą po 1 badz mniej i maja torbiel.To jest bardzo indywidualna sprawa.
Dlatego ja pobiegłam zobaczyc co sie dzieje ,jak tylko mocniej poczułam bol...
Ale mam nadzieje ze w Twoim przypadku to bedą piekne II kreseczki.

A odnosnie wypowiedzi Dzastiny to włąsnie kiedys słyszałam ze tobiel fałszuje wynik testu i moze wyjsc pozytywny.
Kochana zrób sobe betę i idz do gina niebawem to rozwieje wszystkie Twoje wątpliwosci !!!
NO i bardzo mocno trzymam kciuki zebys była "Tą szczęsciarą":tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Hejka Dziewczny:)
GRATULUJE WAM KOCHANE!!!! Świetnie że znowu mamy nowe fasolki na forum:)
A mnie znowu dopadł dzisiaj okres:( hehhh powoli mam już dośc wszystkiego:(((((
 
Do góry